Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į „Ozo“ atidarymą susirinko minia žmonių (atnaujinta 20.55 val., nuotraukos)

Prekybos centras „Ozas“ jau atidarytas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Prekybos centras „Ozas“ jau atidarytas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą vilniečiams ir miesto svečiams duris atvėrė naujas prekybos ir pramogų centras „Ozas“. Iš pradžių ne itin gausiai besirenkančius, o paskui plūste užplūdusius lankytojus prekybos ir pramogų centras pasitiko nuolaidomis, muzika.

Prieš 19 val. vakaro, kai prekybos ir pramogų centre apsilankė naujienų portalas 15min.lt, automobilių stovėjimo aikštelėje dar buvo laisvų vietų. Milžiniškos žmonių minios dar nebuvo matyti ir pačiame „Oze“.

Kai kurie žmonės, kildami iš pirmo stovėjimo aikštelės aukšto į prekybos centrą, lifte kiek užtrukdavo, mat tarp daugybės mygtukų pasiklydę vilniečiai garsiai svarstė, kurį iš jų reikėtų spausti, kad liftas kiltų į prekybos centrą. O jam vis stojant kituose stovėjimo aikštelės aukštuose, stebėdavosi supratę, kad dar nepasiekė parduotuvių.

Iš kelių aukštų stovėjimo aikštelės į prekybos centrą pakliuvusius „Ozo“ lankytojus apie 19 val. pasitiko gyvai grojama muzika. Prieš sceną, ant kurios muzikantai traukė dainas, buvo palikta vietos šokių aikštelei, todėl kai kuriuos kiek drąsesnius „Ozo“ lankytojus buvo galima išvysti šokančius. Kiti tiesiog būriavosi aplink ir smalsiai stebėjo šokančius.

Po 19 val. žmonių minia „Oze“ darėsi vis gausesnė. Nemažai jų lūkuriavo, kol galės įeiti į „Topo centro“ parduotuvę, o joje buvo matyti nuolaidomis susigundžiusių pirkėjų eilės. Netrumpos eilės driekėsi ir didcentryje „Prisma“, bet kadangi parduotuvė erdvi, žmonių spūsčių ten nebuvo. Nemažai žmonių susigundė nusipirkti drabužių ar batų – atidarymo proga parduotuvėse buvo skelbiamos didžiulės nuolaidos.

Nemaža grūstis susidarydavo prekybos ir pramogų centro koridoriuose, ant eskalatorių. Tiesa, pastarieji, matyt, neatlaikė žmonių spūsčių, todėl ėmė gesti. 15min.lt suskaičiavo bent tris neveikiančius eskalatorius, juos čia pat taisė darbininkai.

Tuo tarpu į prekybos ir pramogų centrą, matyt, baigę darbus plūdo lankytojai. Aplinkinėse gatvėse susidarė automobilių spūstis. Kai kurie žmonės, bijodami, kad daugiaaukštėje automobilių aikštelėje nėra vietos, automobilius statė lauke, ant eismo juostas skiriančios linijos, ir į „Ozą“ žingsniavo pėsčiomis.

O į prekybos ir pramogų centrą iš Ozo gatvės pusės atkeliaujantys vaikai nesivargino eiti takeliais. Jie drąsiai peršokdavo pastatytą tvorelę ir patraukdavo pramogauti.

„Ozo“ vadovai tikina į ateitį žvelgiantys optimistiškai, tuo tarpu Vilniaus prekybos rinkoje seniau jau įsitvirtinusių didžiųjų centrų atstovai teigia nebijantys naujoko ir tvirtina patys labiau pasitempsiantys.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką