2009-06-10 16:35

„Iki“ darbuotojai skundžiasi mažėjančiu užmokesčiu

Prekybos tinklą „Iki“ valdančios bendrovės „Palink“ profesinė sąjunga skundžiasi mažėjančiais atlyginimais, tuo tarpu administracijos atstovai aiškina, kad mažinami tik priedai.
Masinis atleidimas sudrebino bendrovę „Palink“, Lietuvoje valdančią „Cento“ bei „Iki“ parduotuvių tinklus.
„Iki“ parduotuvių tinklas. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

„Parduotuvių darbuotojai iki šiol gaudavo tam tikrus priedus ir dabar jų nebegauna. Pasikeitusios darbo rinkos sąlygos, augantis nedarbas šiek tiek atrišo darbdaviui rankas: darbo krūvis didėja, atlyginimai mažėja", – trečiadienį spaudos konferencijoje sakė „Palink“ profesinės sąjungos atstovė Galina Proskulina.

Tuo metu „Palink“ komunikacijos direktorius Tomas Vaišvila aiškino, kad atlyginimų bendrovė darbuotojams nemažina, bet pripažino, kad mažėjant parduotuvių apyvartai mažinami ir kai kurie priedai. Priedų dydis, anot jo, priklauso nuo konkrečių parduotuvių ir darbuotojų darbo rezultatų.

„Jeigu parduotuvės rezultatai iki tol augo, o dabar apyvartos sumažėjo, priedas gali būti mažesnis, tačiau nebūtinai – jeigu žmogus prisiėmė daugiau papildomų darbų, už juos jis gauna ir didesnį priedą“, – BNS sakė T.Vaišvila.

„Aš galiu teigti, kad mes, ko gero, vienintelis tinklas, kuris nemažino atlyginimų nei administracijos, nei parduotuvių darbuotojams“, – spaudos konferencijoje aiškino T.Vaišvila. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą