Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ilja Laursas ir Jurgis Didžiulis įdarbina asmeninius daiktus paramos projektui

Dalinuosi.lt portalas
Dalinuosi.lt nuotr. / Dalinuosi.lt portalas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jurgis Didžiulis dalinasi mylima gitara. Ilja Laursas siūlo kompiuterizuotus akinius ir asmeninį išmanųjį telefoną. Kas tai – kalėdiniai stebuklai?

Didžiausias Lietuvoje daiktų nuomos portalas Dalinuosi.lt, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir informacinis partneris „15min.lt“ pradeda bendradarbiavimą, kurio tikslas yra skatinti atsakingą vartojimą. Žinomi Lietuvos žmonės nuomos savo daiktus, o visos surinktos lėšos atiteks paramos projektams.

„Šaunu, kad su perspektyvia verslo idėja atsirado ir naujas kelias prisidėti prie socialinių projektų. Turiu modernios technikos, kuri dulka lentynose ir praranda vertę. Dabar ji bus „įdarbinta“ ir pasitarnaus dvejopai: visi norintys galės pasinaudoti šiais daiktais, o surinktas nuomos mokestis keliaus į „Gelbėkit vaikus“ sąskaitą“, – džiaugiasi vienas sėkmingiausių šių dienų Lietuvos verslininkų I.Laursas. „GetJar“ įkūrėjas pasidalino kompiuterizuotais 3D akiniais, išmaniuoju telefonu ir profesionaliomis ausinėmis, kurie vien pirmąją savaitę surinko  kelis šimtus litų.

Atlikėjas J.Didžiulis prie iniciatyvos prisideda vienu svarbiausių daiktų – siūlo savo koncertinę gitarą.

„Groju tik kelias dienas per mėnesį, o kai kam šį gitara duos naudos ir džiaugsmo džiaugsmo. Rimtam amatininkui būtina turėti labai gerus įrankius. Senovėje juos išmėginti galėdavo ir pameistriai. Dabar tos kultūros nėra, tačiau jaunimas turi prisiliesti prie tobulėjančių technologijų, kad žinotų savo pajėgumą. Tai – sudėtinga, nes yra muzikantų ir kitų amatininkų, kurie turi tuos įrankius, bet ne visada juos eksploatuoja. Reikia grįžti prie hipiško mąstymo, kad daiktą svarbu naudoti, o ne jį turėti. Peršokime per save ir naudojamas daiktas taps laimingesnis“, – ragina muzikantas.  

Dalinuosi.lt ir VO „Gelbėkit vaikus“ kviečia visus Lietuvos žmones prisidėti prie ilgalaikio projekto ir taip skatinti efektyvų išteklių panaudojimą, bendruomeniškumą ir ekologiją.

„Tokios iniciatyvos kuria atsakingą, pilietiškai stiprią, atvirą visuomenę. Juk dalinimasis daiktais tai ne tik jų nuoma už tam tikrą kainą. Tai – bendravimas, pagalba, padėka, buvimas kartu. Projektas yra puikus pavyzdys, kaip paprastai galima prisidėti prie laimingos ir saugios vaikystės puoselėjimo. Nebūtina aukoti didelių sumų ar skirti daug asmeninio laiko. Partnerystė su Dalinuosi.lt parodo, kad greta yra daug galimybių prisidėti prie gražesnės Lietuvos kūrimo. Sudėjus mažus žingsnelius gausis didelis ir reikšmingas rezultatas“, – sako VO „Gelbėkit vaikus“ vadovė  Rasa Dičpetrienė.

Prie projekto taip pat prisijungė bei asmeniniais daiktais pasidalino TV ir radijo laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis, Amerikos prekybos rūmų vadovas valdybos pirmininkas Tadas Vizgirda ir Kauno technologijos universiteto tarybos narys Mindaugas Glodas. 

Norintys prisidėti prie iniciatyvos gali tai padaryti portale Dalinuosi.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ilja Laursas
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką