Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

„Invegos“ apklausa: išaugo valstybės pagalbos verslui žinomumas

Verslininkai gerai žino apie valstybės pagalbą, skirtą koronaviruso krizės pasekmėms švelninti. Šiemet išaugo lengvatinių paskolų, garantijų bei kompensavimo priemonių žinomumas, rodo „Invegos“ užsakymu atlikta apklausa.
Verslas
Verslas / 123RF.com nuotr.

„Apklausa patvirtino, kad pagalbos priemonės dėl COVID-19 krizės pasiekė adresatą ir tapo gerai žinomos verslui. Kitų pagalbos verslui priemonių žinomumo ir pačios „Invegos“ žinomumo augimą siečiau su mūsų vaidmeniu COVID-19 krizės metu. Sumažėjo verslininkų, kurie tiksliai nežino, kuo „Invega“ užsiima“, – pranešime sakė „Invegos“ vadovas Kęstutis Motiejūnas.

Pasak įstaigos, 72 proc. apklaustų verslininkų žino apie pagalbos priemones, iš jų 35 proc. žino nemažai, o 37 proc. yra apie jas girdėję.

Be to, šiemet išaugo ir kitų „Invegos“ priemonių žinomumas. 68 proc. apklaustųjų nurodė žinantys apie lengvatines paskolas (prieš metus – 55 proc.), 55 proc. – apie „Invegos“ garantijas (42 proc.).

K.Motiejūnas pabrėžė, kad įvairių priemonių žinomumas nebūtinai atspindi pasinaudojimo jomis mastą. Dėl paskolos artimiausiu metu ketina kreiptis 21 proc. verslininkų (prieš metus – 27 proc.), 42 proc. mano, kad gauti paskolą būtų labai sunku arba greičiau sunku – mažiausių įmonių vadovai tuo įsitikinę labiausiai.

40 proc. verslininkų planuoja arba įgyvendina plėtrą (pernai 44 proc.), tuo metu 2015 metų birželį tokių buvo 36 proc.

„Invegos“ užsakymu apklausą atliko bendrovė „Spinter tyrimai“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius