Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 11d. 20:18

Iš VMI nutekėjo duomenų – uždarytas Mano VMI puslapis

Lietuvoje prasidėjo pajamų deklaravimas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Lietuvoje prasidėjo pajamų deklaravimas

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) uždarė Mano VMI puslapį, paaiškėjus, kad kurį laiką galima buvo prieiti prie Mano VMI duomenų apie mokesčių mokėtoją su senais jau pasibaigusiais įgaliojimais, rašo vz.lt. 

„VMI visus įgaliojimus, kurių galiojimo laikas jau baigėsi, padarė galiojančiais, – vz.lt teigė Daiva Čibirienė, Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos (LBAA) prezidentė. – Prisijungusi prie Mano VMI mačiau asmenis, su kuriais jau seniai nutraukėme santykius.“

Tuo tarpu VMI ketvirtadienį išplatintame pranešime informavo, jog atlikus Mano VMI pakeitimus, sistema veikė nekorektiškai, suteikdama daliai įmonių atstovų prisijungimus prie mokesčių apskaitos kortelės.

Kol problema bus pašalinta, Mano VMI veikla yra sustabdyta.

VMI užregistravo informacijos saugumo incidentą ir apie jį informavo Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją. Incidento priežastys bus nustatytos atliekant išsamų tyrimą.

„Dėkojame įmonių atstovams, buhalteriams bei auditoriams, kurie apie pastebėtą incidentą pranešė VMI bei atsiprašo mokesčių mokėtojų už nesklandumus“, – rašoma pranešime.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką