Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 11d. 12:25

Išrinkta nauja Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos vadovybė

Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) taryba, remdamasi griežtu rotacijos ir skaidrumo principu, išrinko naują trečios kadencijos valdybą. Ją sudaro 11 narių, kurių dauguma – jau turintys patirties valdybos veikloje.

Lietuvos verslui atstovaujančios ir visuomeniniais pagrindais veikiančios SVV tarybos pirmininku tapo Aldas Kikutis, jau dalyvavęs pirmosios tarybos kadencijos veikloje. A. Kikutis šiuo metu yra Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacijos primininkas, Auksučių ūkio centro valdybos ir Užsienio politikos forumo narys, statybos įmonės „Dijuta“ direktorius.

SVV tarybos pirmininko pavaduotojais išrinkti Alytaus krašto verslininkų asociacijos prezidentė Dalia Matukienė ir Kauno regiono smulkiųjų ir vidutinių verslininkų asociacijos valdybos pirmininkas Artūras Mackevičius.

„Lietuvos verslas nori skaidriai atstovauti savo interesams, todėl išrinkta nauja taryba ir toliau stengsis užtikrinti atviresnį SVV atstovų ir valstybės institucijų bendradarbiavimą, spręs aktualias verslo problemas. Sieksime dalyvauti formuojant smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros politiką, teikti pastabas ir pasiūlymus dėl galiojančių ir rengiamų teisės aktų, gerinant verslo aplinką Lietuvoje“, – sako tarybos pirmininkas Aldas Kikutis.

Pasak jo, taryba šiais metais tikisi išplėsti atstovaujamų verslo ir profesinių asociacijų skaičių, sieks gerinti santykius tarp viešojo ir privataus sektoriaus bei skatins verslumą ir konkurencingumą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką