Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 28d. 16:42

Išrinktas patraukliausių Lietuvos darbdavių dešimtukas

SEB
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / SEB

Šiemet tarp patraukliausių Lietuvos darbdavių – SEB bankas, „Swedbank“, „Achema“, „Lesto“, „Omnitel“ ir kitos didžiosios šalies bendrovės. Tai paaiškėjo karjeros portalui cvmarket.lt apklausus 4 320 darbingo amžiaus lietuvių.

Respondentų buvo paprašyta nurodyti įmones, kuriose jie norėtų ir kuriose nenorėtų dirbti, bei pateikti argumentus, pagrindžiančius jų pasirinkimus. Tarp dažniausiai minimų priežasčių renkantis darbdavį buvo nurodytas jo požiūris į žmogų – ar bendrovė rūpinasi savo darbuotojais ir juos vertina.

Dažnas, tačiau ne pagrindinis argumentas renkant patraukliausią darbdavį buvo atlyginimas. Į dešimtuką patekusių darbdavių mokami atlyginimai, anot juos rinkusių asmenų, yra pakankami ir konkurencingi, o kai kuriose pareigose netgi aukšti.

Taip pat svarbus aspektas yra bendras gerovės paketas, kurį įmonė siūlo savo darbuotojams: tarnybinis automobilis, apmokami degalai, telefonas, kelialapiai atostogoms, mokymai, sveikatos draudimas ir kt.

Vyresnio amžiaus respondentai rinkdami patraukliausią darbdavį dažniausiai vadovavosi įmonės stabilumo kriterijumi, kadangi jie labiausiai trokšta užtikrintos ateities. Tuo tarpu jaunesni respondentai dažniau akcentavo karjeros galimybes.

Patraukliausių Lietuvos darbdavių dešimtukas:

  1. AB SEB bankas
  2. AB „Swedbank“
  3. AB „Achema“
  4. AB „Lesto“
  5. UAB „Omnitel“
  6. AB „Teo LT“
  7. UAB „Bitė Lietuva“
  8. AB „Orlen Lietuva“
  9. AB Lietuvos geležinkeliai
  10. UAB „Švyturys-Utenos alus“

Respondentai, priskiriantys savo specialybę gamybos, pramonės, inžinerijos sritims, daugiausia balsų suteikė bendrovėms „Achema“, „Lesto“, Lietuvos geležinkeliai, „Švyturio-Utenos alus“ bei „Orlen Lietuva“. Tuo tarpu finansų, IT, teisės specialistai mieliau rinkosi bankus. Rinkodaros ir telekomunikacijų specialistams patraukliausiomis darbovietėmis atrodo „Teo LT“, „Omnitel“ ir „Bitė Lietuva“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką