15min be reklamos
2015 01 08, 18:51

Išrinktas VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vadovas

Š. m. sausio 8 d., ketvirtadienį, įvyko konkursas VšĮ „Investuok Lietuvoje“ direktoriaus pareigoms užimti. Konkursą laimėjo Mantas Katinas.
Verslininkas
Verslininkas / „Fotolia“ nuotr.

M. Katinas yra dirbęs bendrovėje „TEO LT“ Skaitmeninio verslo plėtros vadovu, taip pat šioje bendrovėje vadovavo Reklamos departamentui. 

Ūkio ministerijos organizuotame konkurse VšĮ „Investuok Lietuvoje“ direktoriaus pareigoms užimti dalyvavo 9 pretendentai, kurie atitiko pareigybės aprašyme nurodytus specialiuosius reikalavimus. Pretendentai į vadovo postą turėjo pateikti savo privalumų sąrašą, nurodydamas dalykines savybes ir įgūdžius bei savo, kaip įstaigos vadovo, veiklos programą.

Ūkio ministras kreipsis į Specialiųjų tyrimų tarnybą, kad būtų įvertintas konkursą laimėjusio asmens patikimumas. Gavus informaciją apie nepriekaištingą reputaciją, ūkio ministro įsakymu M. Katinas bus paskirtas į VšĮ „Investuok Lietuvoje“ direktoriaus pareigas.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra, pavaldi Ūkio ministerijai, kuri siekia didinti Lietuvos ekonomikos konkurencingumą, investicinį patrauklumą ir šalies žinomumą pasaulyje. Agentūra teikia informaciją ir konsultacijas užsienio bendrovėms, ieškančioms būdų optimizuoti veiklą, pasiekti naujas rinkas arba didinti užimamų rinkų dalį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką