Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 8d. 18:51

Išrinktas VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vadovas

Verslininkas
„Fotolia“ nuotr. / Verslininkas
Š. m. sausio 8 d., ketvirtadienį, įvyko konkursas VšĮ „Investuok Lietuvoje“ direktoriaus pareigoms užimti. Konkursą laimėjo Mantas Katinas.

M. Katinas yra dirbęs bendrovėje „TEO LT“ Skaitmeninio verslo plėtros vadovu, taip pat šioje bendrovėje vadovavo Reklamos departamentui. 

Ūkio ministerijos organizuotame konkurse VšĮ „Investuok Lietuvoje“ direktoriaus pareigoms užimti dalyvavo 9 pretendentai, kurie atitiko pareigybės aprašyme nurodytus specialiuosius reikalavimus. Pretendentai į vadovo postą turėjo pateikti savo privalumų sąrašą, nurodydamas dalykines savybes ir įgūdžius bei savo, kaip įstaigos vadovo, veiklos programą.

Ūkio ministras kreipsis į Specialiųjų tyrimų tarnybą, kad būtų įvertintas konkursą laimėjusio asmens patikimumas. Gavus informaciją apie nepriekaištingą reputaciją, ūkio ministro įsakymu M. Katinas bus paskirtas į VšĮ „Investuok Lietuvoje“ direktoriaus pareigas.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra, pavaldi Ūkio ministerijai, kuri siekia didinti Lietuvos ekonomikos konkurencingumą, investicinį patrauklumą ir šalies žinomumą pasaulyje. Agentūra teikia informaciją ir konsultacijas užsienio bendrovėms, ieškančioms būdų optimizuoti veiklą, pasiekti naujas rinkas arba didinti užimamų rinkų dalį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

02:43
36:34
00:55

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką