Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Kaitra Lietuvoje išaugino kondicionierių ir ventiliatorių pardavimus

Birželio kaitra Lietuvoje išaugino kondicionierių ir ventiliatorių paklausą – prekybininkai skaičiuoja dešimtimis kartų augusius pardavimus, nepaisant kai kurių prekių brangimo. Jų teigimu, karštajam sezonui ruošiamasi iš anksto, todėl prekių nepritrūks.
Oro kondicionierius Tik prenumeratoriams
Oro kondicionierius / 123RF.com nuotr.

Technikos ir elektronikos prekybos tinklo „Topo centras“ vadovas Remigijus Štaras sako, kad pernai vėsinimo prekių pardavimai mušė visų laikų rekordus, tačiau ir pastarųjų dienų pardavimai jiems nenusileidžia.

„Žiūrėdami tik į vėsinimo prekių pardavimus galime pasakyti, kurios savaitės tais metais buvo karščiausios. Skirtumas, kad pernai mes turėjome beveik 10 karštų dienų, nuo pat birželio vidurio, o šiemet karštis atėjo kiek vėliau, per Jonines, ir pirmąjį karštą savaitgalį miestai buvo tušti, žmonės gaivinosi prie ežerų, upių ar jūros, todėl pardavimų augimas geriausiai pasijautė nuo šio pirmadienio“, – BNS sakė R.Štaras.

„Dar nesibaigus šiai savaitei pardavėme dukart daugiau ventiliatorių, palyginti su pernai, nors ir pernykštis birželis buvo tikrai karštas“, – pridūrė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką