Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kauno klinikos“ gavo 65 tūkst. Lt paramą krūties vėžio gydymui reikalingai įrangai įsigyti

Pirmadienį 65 tūkst. Lt paramą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės „Kauno klinikų“ Onkologijos ir hematologijos klinikai įteikė, jau devintus metus Lietuvoje aktyviai veikiantis „Avon“ „Rožinio kaspino“ fondas kartu su šių metų „Žygio prieš krūties vėžį“ ambasadore, talentinga muzikos a
Organizatorių nuotr. / Pirmadienį 65 tūkst. Lt paramą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės „Kauno klinikų“ Onkologijos ir hematologijos klinikai įteikė, jau devintus metus Lietuvoje aktyviai veikiantis „Avon“ „Rožinio kaspino“ fondas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį 65 tūkst. Lt paramą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės „Kauno klinikų“ Onkologijos ir hematologijos klinikai įteikė, jau devynerius metus Lietuvoje aktyviai veikiantis „Avon“ „Rožinio kaspino“ fondas kartu su šių metų „Žygio prieš krūties vėžį“ ambasadore, talentinga muzikos atlikėja Juste Arlaukskaite – Jazzu.

Daugiau nei 64 tūkst. Lt kainuojančiai krūties vėžio brachiterapijos įrangai įsigyti reikalingos lėšos buvo surinktos „Avon“ konsultantų per 2011-uosius metus. Prie šios paramos prisidėjo ir „Vilniaus maratono“ rengėjai, kurie dalį visų rungčių dalyvių registracijos mokesčio skyrė „Avon“ „Rožinio kaspino“ fondui, kovojančiam su krūties vėžiu.

„Džiaugiamės, jog šiemet Lietuvoje vykęs jau trečiasis labdaringas bėgimas „Avon“ žygis prieš krūties vėžį 2011“ sulaukė rekordinio – pusantro tūkstančio dalyvių skaičiaus. Kartu su partneriais siekėme ne tik rinkti lėšas į mūsų „Rožinio kaspino“ fondą, bet ir paskatinti žmones sveikai gyventi, moteris – profilaktiškai tikrintis dėl krūties vėžio“, – sakė „Avon Cosmetics“ generalinis direktorius Romulus Sirbu.

Renginyje sveikinimo žodį taip pat tarė JAV ambasadorė Lietuvoje – Anne E.Derse, kuri kartu su vyru Henku Hendricksonu rugsėjo 11 d. vykusiame maratone įveikė 4 km žygio prieš krūties vėžį trasą ir taip parodė savo solidarumą su krūties vėžiu susidūrusioms moterims.

Pasak Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės „Kauno klinikų“ generalinio direktoriaus prof. habil. dr. Juozo Pundziaus, pastaraisiais metais pasaulio radioterapijos specialistai pateikia vis daugiau duomenų apie dalinį (ne visos krūties) apšvitinimą po operacijos, kuris yra trumpesnis nei įprastinė spindulinė terapija, siekiant sunaikinti naviką pacientės krūtyje. Lietuvoje kasmet krūties vėžys diagnozuojamas maždaug 1500 moterų.

„Klinika jau turi infrastruktūrą – brachiterapijos (graik. brachy – „trumpas“) aparatą, trimatę kompiuterizuotą planavimo sistemą, įvairius prietaisus, kurie yra universalūs įvairioms brachiterapijos rūšims, tačiau, norint įdiegti krūties vėžio brachiterapiją, reikia įsigyti papildomų priemonių. Todėl labai džiaugiamės, kad parama bus skirta krūties vėžio brachiterapijai įdiegti – nuolatinėms priemonėms įsigyti“, – sakė LSMU ligoninės „Kauno klinikų“ Onkologijos ir hematologijos klinikos vadovė prof. Elona Juozaitytė.

informacija
AVON COSMETICS, UAB
Vadovas: Anneli Loorits Darbuotojų sk.: 93 2015m . Pajamos: 10 - 20 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką