TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno oro uoste „Ryanair“ jau pervežė tris milijonus keleivių

Iš kairės: Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliūpas, 3 mln. keleivė Dalė Urbonienė, „Ryanair“ pardavimo ir rinkodaros vadovė Katarzyna Gaborec
Kauno oro uosto nuotr. / Iš kairės: Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliūpas, 3 mln. keleivė Dalė Urbonienė, „Ryanair“ pardavimo ir rinkodaros vadovė Katarzyna Gaborec
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį trečiadienį, rugpjūčio 17 d., aviakompanijos „Ryanair“ ir Kauno oro uosto atstovai sutiko ir pasveikino trys milijonąją „Ryanair“ keleivę, kuria tapo Dalė Urbonienė, iš Kauno oro uosto vykusi su šeima į Paryžių. Laimingoji keleivė buvo apdovanota nemokama kelione dviem asmenims su „Ryanair“ bet kuria kryptimi iš Kauno oro uosto.

„Nuo mūsų veiklos pradžios 2005 metais Kauno oro uoste stebime nuolatinį keleivių srautų didėjimą ir mūsų paslaugų poreikį. Per pirmus septynis šių metų mėnesius Kauno oro uoste jau pervežėme daugiau kaip pusę milijono keleivių, o tai yra 42 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Be to, „Ryanair“ tapo svarbiausiu vežėju Lietuvos turizmo sektoriuje, siūlančiu 20 žemų kainų maršrutų Kauno oro uoste ir 7 žemų kainų maršrutus Vilniaus oro uoste. Kiekvieną mėnesį pervežame daugiau kaip 100 tūkst. keleivių ir šis skaičius kas mėnesį vis auga. Keleivių srautų nuolatinis augimas rodo, kad Lietuvoje klientai pripažino „Ryanair“ teikiamą naudą“, – sakė į Kauno oro uostą atvykusi „Ryanair“ pardavimo ir rinkodaros vadovė Katarzyna Gaborec.

„Simboliška, kad šiandien iš Kauno oro uosto į Paryžių išskrido trys milijonasis „Ryanair“ keleivis. Galima sakyti, jog su „Ryanair“ skrido beveik kiekvienas Lietuvos gyventojas. Šis skaičius rodo, kad keliavimas lėktuvu nebe prabanga, o prieinama ir patogi alternatyva kitiems keliavimo būdams į užsienio šalis“, – sakė Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliupas.

Norėdami pažymėti šį įvykį „Ryanair“ siūlo 1 milijoną bilietų, kurių kaina prasideda nuo 34 litų skrydžiui į vieną pusę, daugeliu krypčių, įskaitant Geteborgą, Stokholmą ir Tamperę. Šių galima ieškoti svetainėje www.ryanair.com iki šio ketvirtadienio vidurnakčio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką