TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelionių organizatoriams iš kompanijos „Amber Promotions“ grasinama teismais

TV3 žinių reportažas apie „Amber Promotions“
TV3 žinių stop kadras / Nusivylusi klientė J.Jundulienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai primygtinai rekomenduoja verslininkams, kad nepatenkintiems klientams grąžintų visus, o ne dalį sumokėtų pinigų.

Kelionių organizatoriais prisistatantys kompanijos „Amber Promotions“ atstovai toliau atsimušinėja nuo nepatenkintų klientų.

Šeštadienį TV3 žiniose parodytame reportaže kompanijos klientė Jurgita Jundulienė pasakojo, kad pakviesta į garsiąją „Amber Promotions“ prezentaciją patyrė psichologinį spaudimą ir kone per prievartą pasirašė sutartį dėl apartamentų Tenerifėje (Ispanija) nuomos keturiems asmenims už 2000 litų.

J.Jundulienė suprato, kad ne viskas klostosi sklandžiai, kai pabandė rezervuotis pažadėtuosius apartamentus velykinių atostogų laikotarpiui.

Klientę nustebino, kad paprašius suderinti konkrečias datas, firmos atstovas netikrino jų užimtumo elektroninėje sistemoje, o tik pasižymėjo paprastame bloknotėlyje. „Apartamentai visada laisvi! Jokios problemos, aš turiu ryšių!“ – firmos direktorių TV3 žinioms pabandė pacituoti J.Jundulienė.

Klientei atvykus nutraukti sutarties, „Amber Promotions“ būstinės darbuotojai kartu buvusių žurnalistų į vidų neįsileido.

TV3 žinių stop kadras/TV3 žinių reportažas apie Amber Promotions
„Amber Promotions“

Bendrovė veiklą Lietuvoje pradėjo vos prieš tris mėnesius, o Vartotojų teisių apsaugos tarnyboje (VTAT) – jau kelios dešimtys skundų.

„Visi skundai yra praktiškai vienodi. Esame gavę apie 60 vartotojų prašymų dėl įmonės „Amber Promotions“, ir visi yra dėl to, kad ši įmonė yra nusistačiusi pagal sutartį, kad negrąžina tam tikros dalies pinigų, jei vartotojas nori atsisakyti sutarties“, – pasakojo VTAT direktoriaus pavaduotoja Živilė Kazakevičienė.

Norintieji nutraukti sutartį privalo sumokėti baudą, kuri sudaro apie pusę sutartos sumos, J.Jundulienės atveju – apie 1000 litų.

Vartotojų teisių gynėjai priėmė nutarimą, kuriuo siūloma verslininkams nutraukinėti sutartis netaikant jokių baudų.

„Jeigu netaikys mūsų nutarimo, svarstysime galimybę kreiptis į teismą dėl viešo intereso gynimo“,  – kalbėjo VTAT atstovė Ž.Kazakevičienė. 

TV3 žinių stop kadras/TV3 žinių reportažas apie Amber Promotions
TV3 žinių stop kadras/TV3 žinių reportažas apie „Amber Promotions“
TV3 žinių stop kadras/TV3 žinių reportažas apie Amber Promotions
TV3 žinių stop kadras/Kartu su kliente į „Amber Promotions“ būstinę bandę patekti žurnalistai liko už durų.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką