Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtis milijardo – smulkaus verslo ir amatų išsaugojimui kaime

Litai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Litai
Šaltinis: 15min
0
A A

Siekiant ekonomikos augimo ir darbo vietų kūrimo, vienos svarbiausių Europos Sąjungos (ES), taigi ir Lietuvos, remiamų sričių – verslo skatinimas kaime bei perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos. Šios sritys remiamos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemones „Perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos“ bei „Parama verslo kūrimui ir plėtrai“.

Paraiškos pagal šias priemones buvo renkamos fiksuotu laikotarpiu – nuo 2010 m. spalio 4 d. iki 2010 m. lapkričio 12 d.

Pagal priemonę „Perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos“ gauta 12 paraiškų, kuriose prašoma 4,08 mln. litų paramos, o pagal priemonę „Parama verslo kūrimui ir plėtrai"  264 paraiškos, prašant 249,4 mln. litų.
 
Pagal priemonę „Perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos“ parama teikiama ūkininkams, kaimo gyventojams bei labai mažoms, mažoms ar vidutinėms įmonės, užsiimančioms žemės ūkio veikla. Pagal priemonę „Parama verslo kūrimui ir plėtrai“ parama teikiama kaimo gyventojams ir ką tik įsteigtoms ar jau veikiančioms labai mažoms įmonėms, kaimo vietovėse plėtojančioms alternatyvius, ne žemės ūkio verslus ar užsiimančioms tradicinių amatų puoselėjimu.
 

 

15min.lt nuotr./KPF logotipas naujas

 

Komentarai
Temos Verslas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką