Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 24d. 12:59

Klaidas prašymuose paramai skirti gyventojai galės ištaisyti per mėnesį

Valstybinė mokesčių inspekcija
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Valstybinė mokesčių inspekcija
Liepos 24 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR Finansų ministerijos (toliau – VMI prie FM) informuoja, kad liepos 21-23 d. 2342 gyventojams išsiuntė elektroninius laiškus, informuodama, kad jų pateiktuose prašymuose skirti paramą yra klaidų.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad netrukus daugiau nei 6 tūkst. mokesčių mokėtojų, kurie nėra pateikę VMI savo e. pašto adresų, gaus popierinius pranešimus. Klaidas prašymuose bus galima ištaisyti iki rugpjūčio 20 dienos.

Iš viso šiemet pateikta per 496 tūkst. prašymų skirti 2 proc. paramą nuo savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio įvairiems fondams, organizacijoms, o taip pat ir 1 proc. politinėms partijoms. Partijas paremti panoro beveik 50 tūkst. mokesčių mokėtojų. Patikrinusi prašymus VMI nustatė, kad apie 9 tūkst. prašymų turi klaidų ar trūkumų.  

„VMI, siekdama, kad gyventojų skirta parama pasiektų gavėjus, informuoja mokesčių mokėtojus apie rastus trūkumus ir siūlo juos pašalinti per mėnesį. Tai atlikti siūlome naudojantis VMI Elektroninio deklaravimo sistema, kuria pateikti prašymus galima pateikti greičiau, paprasčiau ir patogiau, nei pildyti popierines formas“, – sako VMI prie FM viršininko pavaduotojas Vytautas Vitkevičius, pažymėdamas, kad pagal koreguotus prašymus skirta parama gavėjus pasieks tokiu pačiu metu, kaip ir pagal teisingai užpildytus prašymus – iki lapkričio 15 dienos.

Iš viso 2011 m. beveik 414 tūkst. gyventojų skirta 36,5 mln. litų parama pervesta 17,7 tūkst. organizacijų. 2010 metais 456 tūkst. gyventojų 16,7 tūkst. organizacijų skyrė apie 40 mln. litų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:02
46:06
01:10

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką