Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Klaipėdos nafta“ gavo daugiau kaip 3 mln. litų papildomų pajamų

„Klaipėdos naftos“ bendrovės teritorijoje
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / „Klaipėdos naftos“ bendrovės teritorijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

„Klaipėdos nafta“ aukciono metu pardavė daugiau nei 1 800 tonų iš naftos produktais užterštų vandenų surinkto ir išvalyto tamsaus naftos produkto, kas atnešė bendrovei daugiau nei 3 mln. Lt papildomų pajamų.

„Technologinių procesų efektyvus valdymas, puiki specialistų kvalifikacija bei jų  operatyvumas tiesioginiame darbe – tai yra vieni svarbiausių faktorių, leidžiančių  siekti užsibrėžtų tikslų ir didėjančių pajamų rezervų. Mūsų bendrovė kryptingai  siekia maksimaliai išgauti ekonominę naudą iš visų įmonėje esančių veiklos barų,  todėl praėjusiais metais pasiteisinęs išvalytų tamsiųjų naftos produktų pardavimo  modelis buvo įgyvendintas ir šiais metais“, - sakė AB „Klaipėdos nafta“ generalinis  direktorius Rokas Masiulis.

Pasak bendrovės vadovo, tik prieš  metus „Klaipėdos naftoje“ pradėta dirbti dėl  lijalinių vandenų išvalymo iki tokio lygmens, kad būtų juos galima realizuoti, kaip  tamsųjį naftos produktą, atitinkantį prekiniam mazutui taikomus kokybinius  reikalavimus.

Pažymėtina, jog bendrovė priima balastinius ir lijalinius vandenis, užterštus naftos  produktais, iš į Klaipėdos uosto bendroves atplaukiančių laivų ir juos nukreipia į  turimus valymo įrenginius. Pastaruosius sudaro: pirminiai valymo įrenginiai, nuotekų  kaupimo talpyklos, mechaninio valymo bei biologinio valymo įrenginiai. Po visų  atliktų valymo stadijų naftos produktai yra atskiriami nuo lijalinių vandenų ir yra  grąžinami tolimesniam perdirbimui, kurio metu „Klaipėdos nafta“ pagamina prekinį  produktą.

Bendrovėje esantys valymo įrenginiai atitinka pačius aukščiausius ekologinius  standartus ir į jūrą yra išleidžiamame vandenyje pavojingų teršalų kiekis yra 5  kartus mažesnis nei numato standartai.

Per metus „Klaipėdos nafta“ surenka ir išvalo apie 10 000 tonų lijalinių vandenų.

Valstybei priklauso 72,32 proc. „Klaipėdos naftos“ akcijų.

informacija
KLAIPĖDOS NAFTA, AB
Vadovas: Mindaugas Jusius Darbuotojų sk.: 395 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką