Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 10d. 10:00

„Klaipėdos Smeltė“ dėl naudotų automobilių, skirtų baltarusiams, kamšaties pagalbos prašo Baltarusijos ambasados

„Klaipėdos smeltė”
Ginos Kubiliūtės nuotr. / „Klaipėdos smeltė”

Konteinerių prikimšta bendrovė „Klaipėdos Smeltė“ dar nėra tikra, ar artimiausiu metu kroviniai (iš Europos atgabenti automobiliai) bus išgabenti užsakovams – iškrovimas ėmė strigti Baltarusijoje.

Įmonės vadovas Rimantas Juška sako, kad bendrovei svarbu, jog tie automobiliai būtu išgabenti iki liepos 1-osios, kai numatoma padidinti muitus, jei jie išties bus padidinti, todėl jis pagalbos kreipsis ir į Baltarusijos ambasadorių Lietuvoje, penktadienį rašo dienraštis „Verslo žinios“.

Trūkstant geležinkelio platformų ir dideliais srautais pastaruoju metu importuojant naudotus automobilius, daugiausia skirtus Baltarusijos rinkai, konteineriai įstrigo „Klaipėdos Smeltėje“, įmonei pritrūko vietos juos sandėliuoti.

Dabar „Klaipėdos Smeltėje“ yra 745 konteineriai su automobiliais.

„Klaipėdos konteinerių terminalas“ sako, kad pas juos vietos nepritrūko ir konteineriai iškeliauja pagal paskyras, išskyrus tuos krovinius su automobiliais, kurie buvo nukreipti iš „Klaipėdos Smeltės“.

„Lietuvos geležinkelių“ vadovybė susidariusią padėtį vadina kasdieniais įvykiais, tokios problemos esą sprendžiamos nuolat – šiuo atveju taip pat. Įmonės generalinis direktorius Stasys Dailydka pabrėžia, kad bendrovė neturi jokių sutarčių nei su „Klaipėdos Smelte“, nei su kitomis uosto bendrovėmis. „Lietuvos geležinkeliai“ neįsipareigoję pateikti vagonų ir gali padėti tik geranoriškai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką