Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

​Ko galime laukti iš „Lidl“: ar gausime sviesto už 0,48 euro ir sulčių už 0,89 euro?

Lietuvos vartotojai nekantriai laukia „Lidl“ prekybos giganto atėjimo į Lietuvą. Kalbama, kad ir didieji prekybos centrai suskubo mažinti produktų kainas dėl to, kad Lietuvoje netrukus atsidarys pigus Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas. Kokių galime tikėtis kainų „Lidl“ parduotuvėse?
„Lidl“
„Lidl“ / E.Ramelytės nuotr.

Eiskantė Ramelytė dažnai apsiperka Vokietijoje, „Lidl“ prekybos tinkle, kuris jau tuoj atsidarys ir Lietuvoje. Ji atidžiai stebi prekybos tinklo kainas, taip pat domisi, ką apie kainas rašo žiniasklaida. Merginai atrodo netikslu lyginti skirtingų prekybos tinklų kainas, pavyzdžiui, „Normos“ ir „Norfos“. Ji siūlo „Lidl“ kainas vienoje valstybėje, pavyzdžiui, Vokietijoje, lyginti su kitos valstybės „Lidl“ kainomis.

Kadangi Lietuvoje „Lidl“ dar nėra, negalime palyginti Lietuvos ir Vokietijos „Lidl“ kainų, tačiau jau galime spėti, kokios jos bus.

E.Ramelytė užfiksavo kai kurių kasdienio vartojimo prekių kainas ir atsiuntė jas 15min.lt redakcijai. Taigi, ko galime tikėtis „Lidl“?

„Lidl“ prekybos centro kainos:

Duona – 0,59 Eur (2,03 Lt)
Sumuštinių duona - 0,45-0,55 Eur  (1,55-1,90 Lt)
Pienas 3,5 proc. riebumo – 0,59 Eur (2,04 Lt)
Pieniško šokolado plytelė – 0,45 Eur (1,55 Lt)
Balto šokolado plytelė – 0,55 Eur (1,90 Lt)
Saulėgrąžų  aliejus – 1,29 Eur (4,45 Lt)
Litras 100 proc. apelsinų sulčių – 0,89 Eur (3,07 Lt)
Sviestas 100 gr – 0,48 Eur (1,66 Lt)
Kava 0,5 kg – 3,59 Eur ir brangesnė (12,40 Lt)
Dantų pasta 150 ml – 0,45-0,65 Eur (1,55-2,25 Lt)
Cukrus – 0,65 Eur (2,25 Lt)
Šaldytų daržovių rinkinys su sviestu 0,5 kg – 0,49 Eur (1,70 Lt)
Miltai 1 kg – 0,45 Eur (1,55 Lt)
Skystas muilas 500 ml – 0,69 Eur (2,38 Lt)

E.Ramelytės nuotr./„Lidl“
E.Ramelytės nuotr./„Lidl“
E.Ramelytės nuotr./„Lidl“
E.Ramelytės nuotr./„Lidl“
E.Ramelytės nuotr./„Lidl“
E.Ramelytės nuotr./„Lidl“

„Taigi matome, jog  prekybos centro „Lidl“ Vokietijoje maisto produktai yra pigesni arba kainuoja panašiai. Jie yra aukštesnės klasės, tačiau neturi tokio plataus skirtingų gamintojų spektro (nebent labai dideli prekybos centrai).

Kaip matote, yra prekių, kurių kainos žymiai skiriasi. Sakykime, dantų pastos už 0,45 euro (1,55 Lt) nenusipirksime Lietuvoje. Ar skanaus šokolado už tokią pačią kainą ir šaldytų daržovių, net jei tai ir būtų ypač prastos kokybės produktai“, –  rašo E.Ramelytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius