Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kovą „airBaltic“ skraidino 233 tūkst. keleivių ir didino lėktuvų užimtumą

„airBaltic“ lėktuvas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / „airBaltic“ lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ kovo mėnesį per Lietuvos, Latvijos ir Estijos oro uostus skraidino 233 tūkst. keleivių – 2 proc. mažiau nei 2010 m. kovą, kai aptarnavo 238 tūkst. keleivių.

Per tris šių metų mėnesius oro bendrovės paslaugomis naudojosi 599 tūkst. žmonių arba 4 proc. mažiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

Kovą „airBaltic“ atliko 4334 skrydžius, o tai 4 proc. daugiau nei 2010 m. kovo mėnesį. Per pirmąjį metų ketvirtį oro bendrovės lėktuvai skrido 12 166 kartus, o tai taip pat 4 proc. daugiau nei tuo pačiu metu pernai.

Praėjusį mėnesį vidutinis „airBaltic“ lėktuvų salonų užpildymas pasiekė 71 proc. – 5 proc. punktais daugiau nei 2010 m. kovą. „airBaltic“ 15 min.skrydžių punktualumo rodiklis sudarė 90,2 proc. – 90 iš šimto skrydžių buvo atlikti laiku arba su ne ilgesniu kaip 15 min. uždelsimu.

Lietuvos oro uostuose – 24 tūkst. keleivių

Kovo mėnesį per tris Lietuvos oro uostus – Vilniaus, Kauno ir Palangos – „airBaltic“ skraidino 23 889 keleivius ir atliko 589 skrydžius, lėktuvai skrido su vidutiniškai 60 proc. užimtų vietų.

Pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje oro bendrovės paslaugomis naudojosi 63,2 tūkst. keleivių, „airBaltic“ lėktuvai šalyje kilo ir leidosi 1738 kartus. Oro bendrovės lėktuvų, skrendančių iš ir į Lietuvos oro uostus, salonai buvo užpildyti vidutiniškai 56 procentais.

Labiausiai užpildyti reisai – per Palangos oro uostą

Per Vilniaus oro uostą kovo mėnesį „airBaltic“ skraidino 20 651 keleivį ir atliko 496 skrydžius. Pernai tuo pačiu metu oro bendrovė aptarnavo 26 807 keleivius ir įvykdė 602 skrydžius. Per Vilnių skridę „airBaltic“ lėktuvai buvo užpildyti vidutiniškai 57 proc. – tai 3 proc. punktais daugiau nei pernai kovą.

„airBaltic“ paslaugomis Kauno oro uoste per kovą naudojosi 1618 klientų. Oro bendrovė iš ir į Kauno oro uostą skrido 53 kartus. „airBaltic“ lėktuvai kovo mėnesį kilo su vidutiniškai 49 proc. užimtų vietų – 4 proc. punktais daugiau nei 2010 m. kovą.

Labiausiai užpildyti oro bendrovės lėktuvai vėlgi skrido per Palangos oro uostą – su 75 proc. užpildytų vietų (pernai metų kovo mėn. rodiklis – 44 proc.). Kovo mėnesį „airBaltic“ per Palangos oro uostą skraidino 1620 keleivių ir atliko 40 skrydžių.

Papildomi reisai iš Vilniaus ir Palangos

Kovo 28 dieną, prasidėjus naujam vasaros skrydžių sezonui, oro bendrovė prie keturių reguliarių reisų iš Palangos oro uosto pridėjo 3 naujus – dabar „airBaltic“ lėktuvai Vakarų Lietuvoje kyla ir leidžiasi kasdien. Nuo gegužės 15 dienos oro bendrovė numato dar 6 papildomus reisus. Visomis dienomis, išskyrus pirmadienį, bus vykdoma po du skrydžius per dieną.

Iš Vilniaus nuo gegužės 16 d. pridedami papildomi reisai į Rygą. Bus skrendama 8 kartus per dieną. Šiuo metu į Latvijos sostinę yra vykdomi 5 reisai per dieną.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką