Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laikinai nedirbantys vadovai teiks greitąją pagalbą verslui

Pastebima, kad šalyje daugėja parduodamų įmonių, kurias dažniausiai įsigyja kapitalo turintys fiziniai asmenys.
AFP/Scanpix nuotr., „15min“ montažas / Sudaryta darbo grupė iš įvairiausių sričių specialistų gilinsis į įmonių vidinius procesus, pritaikydama savo sukauptą patirtį ir įgytas naujas žinias.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

30 įvairių sričių vadovų, kuriuos suvienijo ir įkvėpė nemokamos vadybos studijos ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, nusprendė neatlygintinai pasidalinti patirtimi su Lietuvos verslo įmonėmis.

Nedidelės įmonės, susiduriančios su sunkumais, tačiau atviros pokyčiams, visą gegužės mėnesį galės kreiptis į vadovų iniciatyvinę grupę.

ISM išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad universiteto organizuotos socialinės programos vadovams „Vadovo revoliucija“ dalyviai suteiks nemokamas konsultacijas iki šimto darbuotojų turinčiomis įmonėms. Sudaryta darbo grupė iš įvairiausių sričių specialistų gilinsis į įmonių vidinius procesus, pritaikydama savo sukauptą patirtį ir įgytas naujas žinias.

„Universiteto socialinė iniciatyva paskatino mus pačius imtis socialinio projekto. Esame tikri, kad įmonėms padėsime rasti naudingus sprendimus, kurie leis sėkmingai plėtoti verslą“, – teigė vienas akcijos „Greitoji pagalba verslui“ organizatorių Reneldas Gineika.

ISM rektoriaus dr. Nerijaus Pačėsos teigimu, tokia iniciatyva šalyje kuriasi pirmą kartą. „Galima sakyti, sunkmetis prisidėjo ir prie kitokios kultūros kūrimosi – matome aktyvesnį vadovų, įmonių dalyvavimą socialiniuose projektuose, norą dalintis patirtimi, bendradarbiauti, būti atviriems. Tai labai svarbu stiprinant mokslo institucijų ir verslo ryšius bei panašėjant į Vakaruose paplitusią praktiką“, – pažymi rektorius.

ISM kovą pristatė socialinį projektą – perspektyviausiems, bet krizės metu darbo netekusiems vadovams pasiūlė nemokamai studijuoti intensyvią tarpdisciplininę vadovavimo programą. Tuomet projektas sulaukė didelio susidomėjimo – buvo gauta trigubai daugiau paraiškų nei ketinta priimti studentų.

Vadovų iniciatyvinė grupė įmonių kreipimųsi lauks adresu greitoji@ism.lt. Atrinktas įmones akcijos iniciatoriai informuos ir per artimiausius kelis mėnesius pradės konsultuoti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką