15min be reklamos
2022 07 20, 11:14

Latvijos paštas nuo kitų metų padidins tarifus maždaug 13 proc.

Valstybės įmonė „Latvijas Pasts“ planuoja nuo kitų metų vidutiniškai 13 proc. padidinti laiškų, atvirukų ir nedidelių siuntų siuntimo įkainius, o didesnių siuntinių siuntimas pabrangs 7 proc., pranešė įmonė naujienų agentūrai BNS.
Vokai
Vokai / 123rf.com nuotr.
Temos: 2 Latvija Paštas

„Didelė bendra infliacija Latvijoje ir tarptautiniu mastu bei ypač staigus energijos kainų augimas, dėl kurio išaugo tarpvalstybinio ir vidaus transportavimo sąnaudos, kelia didelę grėsmę „Latvijas Pasts“ galimybėms vykdyti savo, kaip universaliųjų pašto paslaugų (UPS) teikėjos, įsipareigojimus 2023 metais, jei dabartiniai UPS tarifai nesikeis“, – pažymėjo bendrovės atstovai.

„Latvijas Pasts“ taip pat informavo parengęs naują UPS tarifų planą ir pateikęs jį reguliavimo institucijai.

Naujieji pašto tarifai turėtų įsigalioti nuo 2023 metų sausio 1 dienos.

Taip pat bendrovė pranešė, kad 2021 metais jos apyvarta siekė 105,3 mln. eurų – 11,9 proc. daugiau nei prieš metus, o įmonė patyrė 1,2 mln. eurų nuostolį, palyginti su 2020 metais fiksuotu pelnu.

„Latvijas Pasts“ teikia universaliąsias pašto, krovinių ir skubių siuntų gabenimo, atsiskaitymų ir mokėjimų, mažmeninės ir filatelijos paslaugas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką