Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Latvių planas nugalėti „Maximą“ ir RIMI

„Maxima“ žinią, kad jų parduodami indai yra kenksmingi sveikatai tikina gavusi iš žiniasklaidos.
Eriko Ovčarenko nuotr./15min / „Maxima“ žinią, kad jų parduodami indai yra kenksmingi sveikatai tikina gavusi iš žiniasklaidos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvęs Rygos miesto tarybos deputatas Raimondas Krūminis siūlo planą, kaip iš Latvijos rinkos išstumti „Maximą“ ir RIMI ar bent sumažinti jų įtaką.

Laikraštis „Dienas bizness“ rašo, kad ekonomistas R.Krūminis ruošiasi susitikti su Latvijos Ekonomikos ministerijos specialistais ir aptars savo planą: sukurti Latvijos prekybos tinklą, kuris aprūpins kaimynus pigiomis plataus vartojimo prekėmis ir maisto produktais.

Tiesa, politinė R.Krūminio praeitis sufleruoja mintį, kad tokie planai ir pareiškimai - tai latvio rinkiminės kampanijos prieš rinkimus į Europarlamentą dalis.

Pirmajam tokio tinklo kūrimo etapui latvis planuoja surinkti 5-10 mln. latų. Planuojama šiam tikslui panaudoti ES pinigus ir gauti valstybinį finansavimą. Anot R.Krūminio, jo netenkina situacija, kai, atėjus krizei, didieji tinklai nemažina kainų, o atvirkščiai - patys jas diktuoja. Įsteigę naują prekybos tinklą latviai tikis sukelti „kainų karus“ tarp atskirų prekių grupių ir prekybos tinklų. Tų karų laimėtojai būtų paprasti Latvijos gyventojai, nukentėję sunkmečiu. 

informacija
RIMI LIETUVA, UAB
Vadovas: Pehr Robert Allan Dahl Darbuotojų sk.: 3377 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką