Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Leidimai lauko kavinėms – internetu

Lauko kavinių sezono pradžia Vilniuje.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Lauko kavinių sezono pradžia Vilniuje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lauko kavinių sezonas šalyje prasidės mažiau nei po mėnesio, tačiau leidimų joms įrengti neturintys verslininkai dar gali suspėti sutvarkyti visus reikalingus dokumentus. VšĮ „Versli Lietuva“ primena, kad norint gauti leidimą įrengti lauko kavinę, būtinus dokumentus savivaldybėms galima pateikti internetu.

Elektroniniu parašu pasirašytus dokumentus galima siųsti per elektroninę „Pranešimų dėžutę“ tinklapyje www.verslovartai.lt, kuris priklauso VšĮ „Versli Lietuva“ padaliniui „Paslaugų ir gaminių kontaktinis centras“ (PGKC). 

„Intensyviai dirbantiems verslininkams galimybė sutvarkyti dokumentus internetu dažnai tampa išsigelbėjimu. Tie, kurie per kitas veiklas darbo metu jų pristatyti į institucijas nespėja, dokumentus per elektroninę „Pranešimų dėžutę“ pateikti gali prisijungę prie interneto jiems patogiu laiku, kad ir naktį ar savaitgalį“, – sako VšĮ „Versli Lietuva“ vyriausioji projektų vadovė Agneta Viktoravičiūtė.

 Tie, kurie per kitas veiklas darbo metu jų pristatyti į institucijas nespėja, dokumentus per elektroninę „Pranešimų dėžutę“ pateikti gali prisijungę prie interneto jiems patogiu laiku, kad ir naktį ar savaitgalį, – sako Agneta Viktoravičiūtė.

Per „Panešimų dėžutę“ verslininkai gali gauti ir atsakymą, kai jiems reikalingi leidimai bus paruošti. A.Viktoravičiūtė tikisi, kad inovatyvioms paslaugoms užimant vis didesnę mūsų gyvenimo dalį, daugės ir verslininkų, kurie tinklapyje www.verslovartai.lt esančius elektroninius įrankius išnaudos visu pajėgumu. 

VšĮ „Versli Lietuva“ padalinys PGKC veikia nuo 2009-ųjų. Svetainėje www.verslovartai.lt, kurią administruoja PGKC, galima vienoje vietoje rasti informaciją apie reikalavimus verslo leidimams bei gaminiams. Naudodamiesi „Pranešimų dėžute“ verslininkai gali pateikti institucijoms dokumentus leidimams gauti bei sulaukti iš jų atsakymų. Apie savo verslą dar tik galvojantys žmonės tinklapyje gali sužinoti kokie reikalavimai taikomai ir kokie leidimai reikalingi jų planuojamai veiklai , o pasinaudoję verslo plano skaičiuokle – įvertinti, kokios yra jų sumanymo pelno ir nuostolių prognozės artimiausiems penkeriems metams.  

PGKC įsteigtas LR Ūkio ministerijos iniciatyva įgyvendinant Paslaugų direktyvą bei Gaminių (abipusio pripažinimo) reglamentą, o jo tikslas – įgyvendinti vieno langelio principą verslininkams, pradedantiems ir plečiantiems savo verslą. PGKC priklauso ES šalių kontaktinių centrų tinklui EUGO, jungiančiam 28 ES šalis bei 3 EEE šalis – Islandijos, Lichtenšteino, Norvegijos kontaktinius centrus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką