Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 17d. 23:05

Lenkijos spauda ragina boikotuoti rusišką produkciją

„Zubrowka“
„Zubrowka“ nuotr. / „Żubrówka“

Pirkdami bet kurios valstybės produkciją, mes remiame jos ekonomiką. Dėl to nėra stebėtina, kad rusiškų produktų populiarumas Lenkijoje džiugina Kremlių, rašo naujienų portalas nosmi.ru. „Gazeta Polska Codziennie“ siūlo į Rusijos embargą atsakyti rusiškų produktų boikotu ir pateikia sąrašą produktų, kurių lenkams atsisakyti būtų lengva.

Degtinės „Żubrówka“, „Soplica“, „Absolwent“, „Bols“, „Royal“ neasocijuoja su Rusija, tačiau visi šie gėrimai priklauso kompanijai „Ruskij standart“ – stambiausiam Rusijos degtinių gamintojui. 

Degtinė, kuri asocijuojasi su Rusija – „Smirnoff“ – su šia agresore iš Rytų neturi nieko bendro. Prekės ženklą valdo Didžiosios Britanijos koncernas „Diage“.

„Lukoil“ priklauso koncernui, kuris yra didžiausias mokesčių mokėtojas Rusijoje. „Gazeta Polska Codziennie“ siūlo lenkams verčiau pirkti lenkišką produkciją iš „Orlen“ ir „Lotos“.
 
„Kaspersky“, „Outpost“ ir „Dr. Web“ – tai yra antivirusinių programų prekės ženklai, kurie priklauso rusams. Šių įmonių paslaugų atsisakymas gali būti laikomas ir saugumo priemone, siekiant apsiginti nuo kibernetinių teroristų atakų. Prieš kelerius metus kibernetinės atakos aukomis tapo Baltijos valstybės, pirmiausia Estija, o prieš kelias dienas nukentėjo ir Ukraina.

„Greenfield“ arbata priklauso Rusijos arbatų gamintojų lyderiui. Arbatos pakuotė neišduoda, kur ji yra pagaminta. Dažniausiai ši arbata parduodama Didžiojoje Britanijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką