2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Lidl“ atėjimas britų šeimoms per metus padeda sutaupyti po 400 svarų

Kasmet britų šeimos sutaupo daugiau nei 400 svarų dėl didžiųjų prekybos tinklų lemto kainų karo. Dešimtmečius trukęs maisto kainų augimas per pastaruosius dvejus metus buvo sustabdytas ir net pasuko priešinga linkme, kuomet agresyvią naujų pirkėjų medžioklę pradėjo prekybos tinklai „Aldi“ ir „Lidl“.
"Lidl" prekybos centras
Pakitęs įvaizdis lėmė, kad pastaruoju metu Didžiojoje Britanijoje „Lidl“ lankytojų skaičiaus metinis augimas buvo dviženklis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip rašo dailymail.co.uk, dėl pastarųjų įmonių plėtros ilgą laiką Didžiosios Britanijos mažmeninės prekybos rinkoje veikiantys tinklai „Tesco“, „Asda“, „Sainsbury's“ bei „Morrisons“ buvo priversti mažinti produktų kainas ir apkarpyti išlaidas.

Naujausias Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas, kuriame buvo atsižvelgta į maisto kainų augimą pastaraisiais dešimtmečiais, atskleidė, kad žemomis kainomis garsėjančių prekybos tinklų atėjimas į rinką lėmė 400 svarų mažesnes metines išlaidas maistui kiekvienam Didžiosios Britanijos namų ūkiui.

Taip pat paaiškėjo, kad per pastaruosius metus tokių vaisių ir daržovių kaip brokoliai, svogūnai, bananai ir paprikos kainos smuko daugiau nei 15 proc.

Pastebima, jog dėl suintensyvėjusios konkurencijos mažmeninės prekybos tinklai Didžiojoje Britanijoje pastaruoju metu siūlo mažiau akcijų, bet orientuojasi į paprasčiausią produktų kainų mažinimą.

Rinkos tyrimų bendrovės „Nielsen“ duomenimis, beveik pusė britų namų ūkių žemų kainų parduotuvėse apsiperka bent kartą per mėnesį – dar prieš dvejus metus šis rodiklis siekė 40 proc.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką