Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 29d. 15:54

Lietuviai – Japonijai: labdaros koncerte surinkta 5966 litai

Pinigai
Algirdo Kubaičio/BFL nuotr. / Pinigai

Sekmadienį, kovo 27 dieną, menų fabrike LOFTAS Lietuvos muzikantai kartu su visuomenine organizacija (VO) „Gelbėkit vaikus“ rengė labdaringą koncertą, per kurį surinktos aukos siekė 5966 litus. Šios lėšos bus skirtos nuo cunamio ir žemės drebėjimų nukentėjusiems Japonijos vaikams.

Renginyje koncertavo grupės „G&G Sindikatas“, NO DJs, „Freaks on Floor“, „ŽAS“, „EMPTI“, „Gerai Gerai ir Miss Sheep“, „Dee&Kamy“, taip pat gegužės pradžioje naują albumą „Stebuklas“ išleisianti grupė „Lemon Joy“.

Aukomis virto kiekvieno svečio įėjimo į koncertą „Music 'n' Love“ „mokestis“, kuris buvo skiriamas pagal individualų norą ir galimybes bei suma, gauta iš aukciono būdu parduotų Andriaus Mamontovo fotodienoraščio „OSAKA/KYOTO 2011“ nuotraukų. Į renginį užsuko apie 300 muzikos mylėtojų.

Visi muzikantai renginyje dalyvavo taip pat be jokio honoraro, siekdami prisidėti prie šios pagalbos iniciatyvos.

Iki kovo 29 d. popietės VO „Gelbėkit vaikus“ trumpaisiais numeriais 1416 (auka 2 Lt) ir 1417 (auka 5 Lt) Lietuvos žmonės iš viso suaukojo šiek tiek daugiau nei 438 tūkst. Dar 8,5 tūkst. siekiančią aukų sumą lietuviai pervedė į organizacijos sąskaitas bankuose.

Dvidešimt tarptautinės organizacijos Save the Children šalių narių, renkančių aukas vaikams, nukentėjusiems nuo žemės drebėjimų ir cunamio Japonijoje, šiuo metu jau yra surinkusios 22 mln. JAV dolerių.

Lietuvoje VO „Gelbėkit vaikus“ aukas Japonijos vaikams rinks iki balandžio 14 d.


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką