Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviams talkins laivų projektavimo kompanija „Multi Maritime AS“

„Vakarų laivų gamykla“  r „Fiskerstrand Verft AS“ valdoma kompanija „Fiskerstrand BLRT AS“ pasirašė sutartį su garsia Norvegijos laivų projektavimo kompanija „Multi Maritime AS“.
Egidijaus Jankausko, dienraščio „15 minučių“ nuotr. / „Vakarų laivų gamykla“ ir „Fiskerstrand Verft AS“ valdoma kompanija „Fiskerstrand BLRT AS“ pasirašė sutartį su garsia Norvegijos laivų projektavimo kompanija „Multi Maritime AS“.
Šaltinis: 15min
0
A A

AB „Vakarų laivų gamykla“ (VLG) ir „Fiskerstrand Verft AS“ valdoma kompanija „Fiskerstrand BLRT AS“ pasirašė sutartį su garsia Norvegijos laivų projektavimo kompanija „Multi Maritime AS“ dėl visų įmonės akcijų įsigyjimo.

VLG ir „Fiskerstrand Verft AS“ valdo po 50 proc. 2007 m. įkurtos kompanijos „Fiskerstrand BLRT AS“ akcijų. „Fiskerstrand BLRT AS“ strateginė veiklos kryptis yra projektuoti ir statyti mažus bei vidutinius automobilių ir keleivių keltus, žvejybinius bei kitus specialios paskirties laivus, o taip pat vystyti jūroje atsinaujinančių energijos šaltinių projektus. Nuo 2007 m., kuomet „Fiskerstrand BLRT AS“ buvo įkurta, pasirašyta sutarčių už daugiau nei 875,8 mln. litų.

„Multi Maritime AS“ jau daugelį metų glaudžiai bendradarbiauja su AB „Vakarų laivų gamykla“ dukterine kompanija UAB „Western Baltic Engineering“. Kompanijos įsigyjimas leis mums padidinti pajėgumus laivų projektavimo srityje siūlant ir teikiant užsakovams ne tik laivų staybos paslaugas, tačiau kartu siūlant geriausius sprendimus nuo idėjos, laivo koncepcijos sukūrimo iki techninių darbo brėžinių parengimo. Išaugusios galimybės bei ateities veiklos perspektyvos padidins kompanijos vertę ir konkurencingumą“ – pasakojo „Fiskerstrand BLRT AS“ generalinis direktorius Rolf Fiskerstrand.

„Multi Maritime AS“ buvo įkurta Norvegijoje, Førde, Sogn og Fjordane 1983 m. Kartu su bendradarbiaujančiais partneriais kompanijoje dirba apie 50 žmonių. „Multi Maritime AS“ yra išsikovojusi tvirtas pozicijas projektuojant prekybinius laivus, refrižeratorius, jūroje esančių įvairių konstrukcijų aptarnavimo laivus, seisminius laivus, didelės keliamosios galios plaukiojančius kranus, ledlaužius.

Per daugiau nei 15 metų sėkmingo bendradarbiavimo laikotarpį pagal „Multi Maritime AS“ koncepciją buvo suprojektuota ir pastatyta beveik 30 keltų. Viso pasaulyje plaukioja daugiau nei 100 laivų pagal „Multi Maritime AS“ dizainą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką