2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Lietuviško kapitalo bankas gavo apdovanojimą Bosnijoje ir Hercegovinoje

„Ūkio banko investicinės grupės” valdomas bankas „Balkan Investment Bank“ už savo įnašą į Serbijos Respublikos plėtrą buvo apdovanotas kaip vienas sėkmingiausių Bosnijos ir Hercegovinos Serbų Respublikos investicijų ir plėtros banko (IRB RS) finansinių tarpininkų. Lietuviško kapitalo bankas „Balkan Investment Bank“ įvertintas už indėlį į Serbijos Respublikos plėtrą.

Sėkmingiausias finansinis IRB RS tarpininkas buvo renkamas remiantis 10 ekonominių kriterijų.
„Balkan Investment Bank” trejus metus sėkmingai platina IRB RS banko kreditavimo produktus. „Balkan Investment Bank“, kaip IRB RS finansinis tarpininkas, jau išdavė paskolų už daugiau nei 53 mln. konvertuojamųjų markių (t.y. apie 93 mln. Lt), ir patvirtino daugiau kaip 440 įmonių paraiškų IRB RS paskoloms gauti.

„Šis pripažinimas yra dar vienas patvirtinimas, kad klientai pasitiki „Balkan Investment Bank“ paslaugomis ir yra patenkinti darbo rezultatais. Mes ir toliau plėtosime savo, kaip geriausio IRB RS finansinio tarpininko, veiklą, gerindami savo paslaugų kokybę, atsižvelgdami į visus mūsų klientų ir finansinių partnerių poreikius“, –  sakė Edvinas Navickas, „Balkan Investment Bank” direktorius.

 „Balkan Investment Bank AD“  veiklą  pradėjo 2000 metais.  Šiandien jis yra vienas iš Bosnijos ir Hercegovinos lyderių vertybinių popierių platinimo, finansinio tarpininkavimo, elektroninės ir investicinės bankininkystės srityse. 
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką