15min be reklamos
2022 12 08, 12:45

Lietuvoje įkurti Taivano komercijos rūmai

Lietuvoje įregistruoti Taivano komercijos rūmai, kurių tikslas – suvienyti su šia Azijos šalimi dirbančias arba ketinančias dirbti Lietuvos įmones, sako rūmų prezidentas Lukas Puidokas.
Taivano vėliava
Taivano vėliava / 123RF.com nuotr.
Temos: 1 Taivanas

„Tikslai yra paprasti – tai suvienyti įmones, kurios jau dabar dirba su Taivanu, arba ketina dirbti“, – BNS sakė konsultacijų bendrovės „New Generation Baltic“ vadovas L.Puidokas.

Anot jo, rūmai veiklą pradės tik kitais metais, todėl dabar sunku tiksliai apibrėžti organizacijos viziją, ilgalaikius tikslus.

„Dar anksti apie tai kalbėti, nes tai yra tik infrastruktūros, vadinkime taip, kūrimas, o visa veikla prasidės po Naujųjų metų“, – teigė jis.

L.Puidoko teigimu, Lietuvoje yra apie 100 į šią šalį eksportuojančių ir apie 300 iš jos importuojančių įmonių

Registrų centro duomenimis, Taivano komercijos rūmai įregistruoti trečiadienį, jų steigėjai yra L.Puidokas bei Baltijos šalių ir Pietryčių Azijos prekybos rūmai, kuriems taip pat vadovauja L.Puidokas.

Lapkritį Taivane atidaryta Lietuvos prekybos atstovybė. Jos vadovas Paulius Lukauskas BNS yra sakęs, kad Lietuvos verslas labiausiai turėtų išnaudoti bendradarbiavimo su šia Azijos rinka galimybes technologijų srityje. Šalies verslas taip pat svarsto galimybes į Taivaną eksportuoti maisto produktus.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką