Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje įteikti Vokietijos ūkio apdovanojimai

Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje 2011
Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje 2011
0
A A

Šeštąjį kartą vykusių Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje ceremonijoje už stiprių ekonominių ryšių su Vokietija puoselėjimą bei atsakingus ir į ateitį orientuotus veiksmus buvo apdovanota bendrovė „Altechna“. Įmonei įteiktas prizas nominacijoje „Atsakomybė už ateitį“.

27 įmonių paraiškas vertinusiai komisijai UAB „Altechna“ padarė įspūdį perspektyvių, pasaulio tendencijose vyraujančių technologijų taikymu savo veikloje ir pavyzdinga darbuotojų hierarchine struktūra.

15 veiklos metų skaičiuojanti 100 proc. lietuviško kapitalo Vilniaus technologijų įmonė dirba fotonikos ir lazerinių tyrimų srityse, turi savo mokslinių tyrimų ir plėtros centrą „WOP“ („Workshop of Photonics“). 81 proc. įmonės apyvartos sudaro eksportas į daugiau nei 40 šalių. Vokietija, kurioje yra apie 300 įmonės klientų, pagal pardavimų apyvartą yra trečioje vietoje.

Didėjančios emigracijos iš Lietuvos metu įmonė skiria ypatingą dėmesį jauniems žmonėms: studentams siūlomi lankstūs darbo grafikai, jie kviečiami praktikai, visi įmonės darbuotojai gali pasinaudoti siūlomomis tobulinimosi galimybėmis.

Įmonė buvo apdovanota 5 tūkst. eurų vertės piniginiu čekiu, vienerių metų trukmės nemokama naryste Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmuose bei čekiu skrydžiui į Vokietiją naujų verslo partnerių paieškai ar dalyvavimui parodoje.

Vokietijos ūkio apdovanojimų tikslas yra skatinti Vokietijos ir Lietuvos ekonominių santykių plėtrą bei motyvuoti Lietuvos įmones užmegzti verslo ryšius su partneriais Vokietijoje. Apdovanojimas simbolizuoja Vokietijos ūkio pripažinimą Lietuvoje, vertina įmonių, kuriančių prekes eksportui, pasiekimus arba sėkmingą jau esamų prekių ar paslaugų pritaikymą specifiniams Vokietijos arba Lietuvos rinkos poreikiams. Taip pat siekiama skatinti įmones plėsti verslo kontaktus Vokietijoje.

Komentarai
Temos Vokietija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką