2008-09-05 07:09

Lietuvoje – naujas lietuviškas bankas

Investicijų grupei „Invalda“ priklausanti „Finasta“ pradeda oficialiai veikti kaip investicijų bankas – jame jau veikia visos pagrindinės sistemos. Tai pirmasis lietuviško kapitalo bankas, įkurtas Lietuvoje po 10-mečio petraukos. Jo įstatinis kapitalas – 20 mln. Lt.
Banko kortelės
Banko kortelės / Egidijaus Jankausko nuotr.
Temos: 2 Finasta Bankas

Naujam bankui vadovauja generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Dalius Kaziūnas. Vakar bankas atidarė atstovybes Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o netrukus filialą planuojama atidaryti ir Rygoje.

Banko atstovai teigia nekonkuruosiantys su universaliais bankais – „Finasta“ ketina siūlyti kompleksines investicijų, turto valdymo ir įmonių finansų paslaugas.

„Manau, pas mus ateis tie, kuriems reikia gilesnių žinių, nei jiems duodavo kiti bankai. Bankas orientuojasi į sprendimą, o ne į produktą, ir tikimės, kad tas sprendimas, esant nestabilioms rinkoms, bus efektyvus ir pozityvus“, – sakė „Invaldos“ valdybos pirmininkas Vytautas Bučas.
Banke dirba apie 180 žmonių. Be plėtros Lietuvoje, „Finasta“ planuoja plėstis ir Latvijoje, o jo investicijų regionas bus Rytų ir Vidurio Europa.
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą