Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kone šimtas Lietuvos elektrinės darbuotojų dėl pertvarkų išėjo iš darbo

Lietuvos elektrinės 9 blokas bus užkurtas dar šį rudenį
"15min"/Jurgitos Lapienytės nuotr. / Lietuvos elektrinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Dauguma – net 97 iš 115 Lietuvos elektrinės darbuotojų – prasidėjus bendrovės ir jos motininės įmonės „Lietuvos energija“ restruktūrizacijai, nepanoro pereiti į kitą įmonę ir todėl tiesiog išėjo iš darbo.

Pertvarkytos „Lietuvos energijos“ generalinis direktorius Dalius Misiūnas antradienį žurnalistams pristatydamas bendrovę atskleidė, kad 97 Lietuvos elektrinės darbuotojai nepanoro pereiti į kitą įmonę, kur metus jie būtų dirbę nepasikeitusiomis sąlygomis ir todėl savo noru išėjo iš darbo.

„Atskyrus remonto funkciją ir ją atidavus į rangovo rankas, buvo sudarytos sąlygos visiems buvusiems remonto tarnybos darbuotojams pereiti. Jiems buvo pasiūlyta metai darbo identiškomis sąlygomis ir dar metai garantijos už naujosios įmonės finansinį stabilumą“, – sakė D.Misiūnas.

Tačiau dauguma darbuotojų nepanoro pereiti į „Kauno energetikos remonto“ įmonę. Darbuotojai gavo vidutiniškai kompensacijas už 6-8 mėnesius, o bendra išeitinių kompensacijų suma sudaro 3 mln. Lt.

Dalius Misiūnas, kelis kartus paklaustas apie aukščiausiųjų "Lietuvos energijos" vadovų užmokestį, teigė negalįs jo atskleisti, bet prisipažino, kad pats uždirba beveik 20 tūkst. Lt prieš mokesčius, taip pat yra nustatytas priedas iki 10 proc. priklausomai nuo darbo rezultatų. Tai esą maksimaliausia alga įmonėje.

informacija
LIETUVOS ENERGIJOS GAMYBA, AB
Vadovas: Eglė Čiužaitė Darbuotojų sk.: 401 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką