Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos paviljoną parodoje „Expo“ jau aplankė milijonas lankytojų

Lietuvos paviljoną Expo parodoje jau aplankė milijonas lankytojų.
Organizatorių nuotr. / Lietuvos paviljoną parodoje „Expo“ jau aplankė milijonas lankytojų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šanchajuje, kur vyksta pasaulinė paroda „Expo 2010“, Lietuvos paviljonas šiandien sulaukė milijoninio lankytojo. Juo tapo 35 metų kinė Che Lili iš netoli Šanchajaus esančios Džedziango provincijos. Milijono lankytojų Lietuva sulaukė šiek tiek daugiau nei per mėnesį, todėl prognozuojama, kad per pusmetį mūsų šalies paviljoną aplankys beveik dvigubai daugiau žmonių nei tikėtasi.

Milijonąja Lietuvos paviljono lankytoja tapusi kinė į parodą „Expo“ atvyko su vyru ir dvejų metų sūneliu bei draugais. Nusipirkusi vienos dienos bilietą į parodą, ji kantriai laukė eilėje į mūsų šalies paviljoną ir buvo maloniai nustebinta, kad tapo svarbiu svečiu. Moteris sakė esanti amatininkė, su vyru iš kristalų kurianti papuošalus, namų apyvokos reikmenis. Paklausta, ką žino apie Lietuvą, Che Lili prisipažino, kad apie šalį žino nedaug, tačiau kartą su vyru yra stebėjusi ir žavėjusis krepšinio varžybomis, kuriose žaidė lietuviai.

Ypatingajai Lietuvos paviljono viešnei surengta speciali ekskursija po mūsų šalies paviljoną, įteikta simbolinių atminimo dovanėlių. Kinei, kuri tapo milijonąja Lietuvos paviljono lankytoja, didžiausią įspūdį padarė stilizuotas oro balionas. Moteris domėjosi oreivystės subtilybėmis ir sugalvojo norą, sukdamasi ant iš Katedros aikštės atkeliavusios „Stebuklo“ plytelės. Lietuvos svečių knygoje šeima parašė: „Linkime Lietuvos valstybei klestėjimo, Lietuvos žmonėms – laimės, ramybės ir sveikatos, o Kinijai ir Lietuvai – ilgos ir tvirtos draugystės.“

Kasdien Lietuvos paviljone apsilanko apie 37 tūkst. lankytojų. Daugiausia iki šiol mūsų šalies paviljone per vieną dieną yra apsilankę 47,5 tūkst. žmonių. Anksčiau prognozuota, kad per pusmetį Lietuvos paviljone iš viso apsilankys 3–4 mln. lankytojų, dabar jų tikimasi sulaukti beveik dvigubai daugiau – 5–6 mln.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką