2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Lietuvos verslas norėtų greitesnės pagalbos dėl Kinijos trikdžių

Vyriausybei pritarus siūlymui remti nuo Kinijos veiksmų nukentėjusius Lietuvos verslus, jo atstovai paramos norėtų dar kuo greičiau – jau sausį, tuo metu Ekonomikos ir inovacijų ministerija įvardija vėlesnį terminą.
Kinijos ir Lietuvos vėliavos Tik prenumeratoriams
Kinijos ir Lietuvos vėliavos / 123RF.com nuotr.

Vyriausybė gruodžio pabaigoje nukentėjusiam verslui skyrė 6 mln. eurų, be to, su Europos Komisija (EK) derinamas 130 mln. eurų lengvatinių paskolų apyvartai paketas.

Reikia greitos valstybės reakcijos

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Vidmantas Janulevičius sako, kad vis dar nėra aišku, kaip greitai verslą pasieks Vyriausybės pažadėta parama. Anot jo, jos būtų gerai sulaukti iki sausio pabaigos.

„Reikėtų, kad kuo mažiau būtų biurokratijos su tomis priemonėmis, jeigu tai užtruks, tai tikrai skaudžiai atsilieps verslui. Pinigai – kraujas, suprasdami, kad įmonės nukentėjo, nuostolių turėjo, tai greita valstybės reakcija būtų pagirtina“, – BNS kalbėjo LPK prezidentas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką