Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Lietuvos verslininkai savo sėkmės istorijomis dalinsis su aukštųjų mokyklų studentais

Aštuntus metus vykstantis mentorystės projektas, skirtas aukštųjų mokyklų studentams iš visos Lietuvos, šiemet pirmą kartą startuos visuose penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. „Rotary Akademija“, kurios tikslas drąsinti jaunus žmones tapti sėkmingais visuomenės piliečiais, šiemet pasiruošusi sulaukti rekordinio studentų susidomėjimo.
„Rotary akademijos“ dalyviai
„Rotary akademijos“ dalyviai / „Rotary akademijos“ nuotr.

„Tai kasmetinis projektas, kurio tikslas – auginti lyderius ne tik universiteto suole, bet ir suteikiant galimybę semtis patirties iš savo srities profesionalų, visuomenėje pripažintų autoritetų ar išmokti siekti tikslų asmeniniame gyvenime. Čia galima išgirsti tikrąsias sėkmės istorijas, kurių neperskaitysi nė viename vadovėlyje“, – teigia projekto koordinatorė Ieva Šegždaitė.

Šiemet organizatoriai tikisi rekordinio studentų antplūdžio, kadangi projektas pirmą kartą bus vykdomas visuose penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Kasmet norinčių dalyvauti projekte – daugiau nei 1000 studentų iš visos Lietuvos, tačiau į projekto dalyvių gretas patenka vos 60 norinčiųjų.

Šiemet organizatoriai tikisi rekordinio studentų antplūdžio, kadangi projektas pirmą kartą bus vykdomas visuose penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje bei Panevėžyje.

„Studentai aktyviai ieško galimybių tobulėti savarankiškai tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime ir matome, kad ši tendencija vis auga. Taip pat pastebime, kad galimybe vis dažniau užsidegę pasinaudoti ne tik vyresniųjų kursų studentai, bet ir pirmakursiai ar antrakursiai. Auga motyvuota ir ambicinga jaunoji karta“, – sako projekto organizatoriai.

Projekto metu atrinktų studentų laukia ne tik individualus darbas su paskirtu mentoriumi, tačiau ir įvairios grupinės paskaitos apie lyderystę, verslą ar kitas dominančias temas su projekto dalyviais.

Projekto mentoriai – nuo koučingo profesionalų iki verslų įkūrėjų ar medicinos srities atstovų, pasiruošusių pasidalinti savo patirtimi ir siekti projekto metu išsikeltų tikslų.

Vilniuje studentų registracijų laukiama iki spalio mėnesio, tuo tarpu apie projekto pradžią kituose Lietuvos miestuose bus pranešta artimiausiu metu „Rotary Akademijos“ socialiniuose tinkluose bei internetinėje svetainėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius