Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 15d. 17:08

Lietuvos verslininkai savo sėkmės istorijomis dalinsis su aukštųjų mokyklų studentais

„Rotary akademijos“ dalyviai
„Rotary akademijos“ nuotr. / „Rotary akademijos“ dalyviai

Aštuntus metus vykstantis mentorystės projektas, skirtas aukštųjų mokyklų studentams iš visos Lietuvos, šiemet pirmą kartą startuos visuose penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. „Rotary Akademija“, kurios tikslas drąsinti jaunus žmones tapti sėkmingais visuomenės piliečiais, šiemet pasiruošusi sulaukti rekordinio studentų susidomėjimo.

„Tai kasmetinis projektas, kurio tikslas – auginti lyderius ne tik universiteto suole, bet ir suteikiant galimybę semtis patirties iš savo srities profesionalų, visuomenėje pripažintų autoritetų ar išmokti siekti tikslų asmeniniame gyvenime. Čia galima išgirsti tikrąsias sėkmės istorijas, kurių neperskaitysi nė viename vadovėlyje“, – teigia projekto koordinatorė Ieva Šegždaitė.

Šiemet organizatoriai tikisi rekordinio studentų antplūdžio, kadangi projektas pirmą kartą bus vykdomas visuose penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Kasmet norinčių dalyvauti projekte – daugiau nei 1000 studentų iš visos Lietuvos, tačiau į projekto dalyvių gretas patenka vos 60 norinčiųjų.

Šiemet organizatoriai tikisi rekordinio studentų antplūdžio, kadangi projektas pirmą kartą bus vykdomas visuose penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje bei Panevėžyje.

„Studentai aktyviai ieško galimybių tobulėti savarankiškai tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime ir matome, kad ši tendencija vis auga. Taip pat pastebime, kad galimybe vis dažniau užsidegę pasinaudoti ne tik vyresniųjų kursų studentai, bet ir pirmakursiai ar antrakursiai. Auga motyvuota ir ambicinga jaunoji karta“, – sako projekto organizatoriai.

Projekto metu atrinktų studentų laukia ne tik individualus darbas su paskirtu mentoriumi, tačiau ir įvairios grupinės paskaitos apie lyderystę, verslą ar kitas dominančias temas su projekto dalyviais.

Projekto mentoriai – nuo koučingo profesionalų iki verslų įkūrėjų ar medicinos srities atstovų, pasiruošusių pasidalinti savo patirtimi ir siekti projekto metu išsikeltų tikslų.

Vilniuje studentų registracijų laukiama iki spalio mėnesio, tuo tarpu apie projekto pradžią kituose Lietuvos miestuose bus pranešta artimiausiu metu „Rotary Akademijos“ socialiniuose tinkluose bei internetinėje svetainėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:09
04:46
07:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką