Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš „Linavos“ prezidento rinkimus – nauji pykčiai

Lietuvos vežėjų asociacijos „Linava“ duomenimis, sekmadienio rytą Terechovo pasienio poste laukė apie 1300 vilkikų, dar maždaug 600 vilkikų stovi Grebnevo pasienio poste.
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Lietuvos vežėjų automobiliais asociacija „Linava“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai kurie Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ nariai skundžiasi, kad asociacija slepia duomenis apie savo finansinius rezultatus, kurie esą itin prasti. Tuo metu „Linavos“ atstovas spaudai sako, kad tai tik priešrinkiminė kova ir pateikti kaltinimai tikrovės neatitinka.

Erlandas Mikėnas, bendrovės „Vedautos autotransportas“ generalinis direktorius ir kandidatas į nacionalinės vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ valdymo organus, išplatino laišką, kuriame išreiškia nerimą dėl „Linavos“ finansinės situacijos.

„Oficialūs šaltiniai informuoja, kad asociacija „Linava“ per pastaruosius metus įkeitė beveik visą savo turtą, įskaitant banko sąskaitas. Apie turto įkeitimą „Linavos“ vadovybė nėra pranešusi nariams, nenurodyta, kas apskritai atsakingas už šiuos sprendimus, ar gautas prezidiumo pritarimas. Neaišku, ką veikia ir už finansinės veiklos kontrolę atsakinga Revizijos komisija. Teismai „Linavos“ kreditorių naudai jau patenkina ir turto areštus“, – teigė E.Mikėnas.

Tuo metu asociacijos „Linava“ atstovas spaudai Gytis Vincevičius 15min.lt sakė, kad tokia tikrovės neatitinkanti informacija viešinama tik siekiant laimėti spalį vyksiančius „Linavos“ valdymo organų rinkimus.

„Tai yra nelabai korektiška rinkiminė retorika“, – teigė „Linavos“ atstovas G.Vincevičius. Visą informaciją asociacijos nariai esą gauna jiems priklausančia tvarka iš Revizijos komisijos arba atsakingo už finansus pareigūno.

„Asociacija yra atidavusi jau ne vieną tokį pareiškimą teismų jurisdikcijai išsiaiškinti. Tai, kad taip neatsakingai yra pareiškiama apie finansinius ir komercinės paslapties turinčius dalykus, tik rodo, kad vyksta nelabai švari rinkiminė kova“, – teigė asociacijos atstovas.

Jo teigimu, vienas iš motyvų, kodėl E.Mikėnas viešai piktinasi „Linavos“ veikla – praeito vežėjų kongreso metu atskleistas faktas, kad E.Mikėnas asociacijai yra skolingas apie 100 tūkst. Lt už padarytus TIR sistemos pažeidimus Rusijoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką