LTG laikinasis vadovas Arūnas Rumskas sako, kad europinės „Rail Baltica“ vėžės nuo Lenkijos sienos iki Palemono automatinei signalizavimo sistemai bus skirta 110 mln. eurų, o naujai riedmenų automatinės kontrolės sistemai (RAKS) – dar 20 mln. eurų.
„(LTG investuos – BNS) Į prevenciją tokio tipo avarijų. Šie du dalykai, jei būtų anksčiau išleisti, tie įvykiai nebūtų įvykę, faktas. Bet ar investavus (...) galėtume traktuoti, kad geležinkeliai jau saugūs – irgi ne. Sąraše yra kitų dalykų“, – žurnalistams ketvirtadienį teigė A.Rumskas.
Kaip rašė BNS, maždaug 100 mln. eurų investicija į „Rail Baltica“ linijos nuo Lenkijos sienos iki Kauno signalizaciją suplanuota jau gerokai anksčiau.