Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maisto ir veterinarijos tarnyba: „Soya“ restoranas higienos reikalavimus atitinka

Restoranas "Soya"
Restoranas "Soya"
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba paskelbė, kad Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ esantis „Soya“ restoranas higienos reikalavimus atitinka, o jo veikla atnaujinta. Rugpjūčio 23 d. šis restoranas buvo laikinai uždarytas dėl kilusių įtarimų apie galimą salmoneliozės protrūkį.

UAB „Azijos skonių“, kurie valdo restoranus „Soya“, vadovė Viktorija Dudienė patvirtino, kad švarai, tvarkai ir technologinėms subtilybėms restoranų savininkai skiria daug dėmesio.

„Labai griežtai žiūrime į tvarką ir švarą savo restoranuose. Nenorime jokių netikėtumų, todėl akylai stebime visus maisto gamybos procesus, apmokome darbuotojus, profilaktiškai tikriname patalpas, maisto produktus“, – sakė direktorė.

Ji patikino, kad restoranas nuolatos vykdo vidinius patikrinimus, griežtą tiekėjų kontrolę, tikrina maisto kokybę.

„Azijos skonių“ vadovė pripažino, kad jų restoranai visuomet galėjo džiaugtis aukštais Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovų patikrinimų vertinimais.

„Paskutiniojo tikrinimo metu gavome penkis „puodelius“ iš penkių galimų. Deja, vėliau buvo gautas papildomas pranešimas dėl kurio Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai laikinai ir uždarė mūsų restoraną. Šiandien gavome visus patikrinimo rezultatus, jie nepriekaištingi, todėl restoranas bus nedelsiant atidarytas“, – sakė direktorė V.Dudienė.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai tikrino restorano patalpas, darbuotojus, maisto produktus, ėmė įvairius mėginius, tikrino patalpų tvarką. Restorane „Soya“ jokių higienos, maisto laikymo ar technologinių maisto gaminimo pažeidimų nerasta.

„Soyos“ direktorė prisipažino, kad apie galimus nesąžiningus konkurentų veiksmus, kaip ir apie patirtus nuostolius šiuo metu kalbėti dar ankstoka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką