Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 6d. 07:41

„Maxima grupė“ perka prekybos tinklą Lenkijoje

„Maxima“
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / „Maxima“
Bendrovė „Maxima grupė“, valdanti mažmeninės prekybos verslą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Bulgarijoje, žengia ir į kaimyninės Lenkijos rinką. Šios šalies žiniasklaida tvirtina, kad ši bendrovė jau gavo Lenkijos konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarnybos (LKVAT) leidimą įsigyti 24 parduotuves valdančią bendrovę „Aldik Nova“.

Kaip praneša moje.radio.lublin.pl, LKVAT neprieštarauja, kad lietuvių įmonė perimtų Liubline įsikūrusios bendrovės kontrolę. To paties portalo duomenimis, „Maxima grupė“ Lenkijoje valdo keliolika įmonių, kurios gamina ir parduoda saldumynus.

24 „Aldik Nova“ parduotuvės yra Liublino ir Pakarpatės vaivadijose. LKVAT įsitikinimu, Lietuvos bendrovės atėjimas nesumažins konkurencijos.

Bendrovės „Vilniaus prekyba“, per kitas subholdingo bendroves valdančios mažmeninės prekybos ir vaistinių tinklus Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Bulgarijoje, direktorė ir valdybos pirmininkė Diana Dominienė 15min.lt sakė, kad sandėris jau yra įvykęs, bet dar nebaigtas. „Mes pasirašėme sutartį tam, kad perimtume tinklą ir dabar yra pereinamasis laikotarpis. Abi pusės turi įgyvendinti tam tikras sąlygas ir tai padarius įvyks užbaigimas“, – teigė D.Dominienė.

„Vilniaus prekybos“ vadovė taip pat teigė, kad ateityje galvojama apie plėtrą Lenkijoje, kadangi įsigyjamas prekybos centrų tinklas nėra didelis. „Pagyvensime pamatysime, bet jeigu ten einame – tai turime tokių planų“, – sakė D.Dominienė.

Paklausta, ar parduotuvių pavadinimai bus keičiami ir pasipuoš „Maxima“ vardais, D.Dominienė sakė, kad artimiausiu metu to nebus daroma.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką