Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 12, 13:00

Poilsiautoja iš Maskvos įvertino Palangą: europietiškas kurortas, bet maisto kainos – per didelės

Patogus susisiekimas, daug pramogų, švarūs paplūdimiai ir gyvūnams draugiška aplinka – tokią Palangą mato iš Maskvos atvažiavusi Darija, kuri su 15min pasidalinti įspūdžiais apie populiariausią mūsų kurortą.
Kainos Basanavičiaus gatvėje Palangoje
Kainos Basanavičiaus gatvėje Palangoje / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 2 Turizmas Palanga

Dariją sutikau prie parduotuvės Palangos centre. Mergina, laikydama už pavadėlio amerikiečių kokerspanielį, laukė savo mamos. Kaip išaiškėjo vėliau, Palangoje ji lankosi pirmą kartą ir anksčiau apie šį Lietuvos kurortinį miestelį net nebuvo girdėjusi.

„Rusijoje labiau Jūrmala linksniuojama, o apie Palangą man daugiau papasakojo draugai iš Vilniaus. Lietuvoje lankausi ketvirtą kartą, bet apie Palangą iki šiol nebuvau girdėjusi“, – pasakojo pašnekovė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Saulėtas trečiadienis Basanavičiaus gatvėje
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Saulėtas trečiadienis Basanavičiaus gatvėje

Anot Darijos, vykstant prie jūros svarbiausia jai buvo surasti vietą, kur priimtų kartu su šunimi, nes jo vieno palikti nenorėjo. Jos nuostabai, problemų išsinuomoti butą, kuriame leistų gyventi gyvūnui, nebuvo.

„Daugelis čia leidžia atvykti su šunimis. Netgi viešbučiuose leidžia, nors kai kurie ima papildomą mokestį. Mes radome butą, kurio savininkai patys turi gyvūnų, todėl už papildomą mokestį įsileido mus su šunimi. Ir Vilniuje šiuo klausimu problemų neturėjome“, – 15min teigė ji.

Darija Palangą lygino su Italijos rytų pakrantėje esančiais kurortais, kur anksčiau lankėsi. Jos nuomone, Palanga – europietiškas kurortas, kuriame ne tik netrūksta pramogų, bet šis miestas draugiškas ir švarus

„Paprasta iki jo nusigauti, daug transporto, kurį galima išsinuomoti. Vaikams daug pramogų siūloma, o parkai išvis nuostabūs. Mums labai patiko švarus ir tvarkingas pliažas, tikėjomės, kad bus daug blogiau“, – tikino ji.

Kainos, Darijos nuomone, taip pat labai panašios kaip ir Italijoje, ypač – apgyvendinimo, tačiau ji turėjo priekaištų maistui ir jo kokybei.

„Maisto kainos, sakyčiau, tokios pačios, tačiau negalėčiau pasakyti, kad čia jo kokybė geresnė nei kur nors kitur. Mano nuomone, maisto kainos kavinėse gerokai per didelės. Nors Italijoje gal šiek tiek ir brangiau, bet ir maisto kokybė bei patiekalai kito lygio. Galima ir čia rasti nebrangiai pavalgyti, bet maisto kokybė nekokia“, – tikino ji.

Vienintelis ir didžiausias nepatogumas, su kuriuo susidūrė Darija, kad daug kur galima atsiskaityti tik grynaisiais. Tai sukelia daug nepatogumų.

„Iš anksto Rusijoje tiek grynųjų nenusiėmėm, o per kitą banką išgryninti labai brangu. Tai labai nepatogu, kad daug kur ima tik grynaisiais. Ten, kur didelės ir brangios kavinės, galima atsiskaityti kortele, o kur pigiau – tik grynaisiais. Net už butą mokėjome grynais. Labai nepatogu“, – kalbėjo ji.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką