Šis straipsnis nėra rekomendacija pirkti konkrečių įmonių akcijas, jis rašomas finansinio švietimo tikslais, siekiant informuoti ir edukuoti visuomenę apie investavimą, su juo susijusias rizikas ir naudas.
Daugiau apie investavimą
Linas Kmieliauskas yra žinomas kaip kriptovaliutų ekspertas, naujienlaiškio apie bitkoiną ir decentralizaciją „Dessenter“ kūrėjas.
„Milijonieriumi galima tapti ir per pusdienį“, – sako jis, paklaustas, ar investavus į kriptovaliutas galima per naktį tapti milijonieriumi. Kartu ekspertas pabrėžia, kad milijonieriumi galima tapti ir tuo atveju, jei prieš tai investuotojas buvo milijardieriumi.
Ką prieš investuojant į kriptovaliutas reikia žinoti, kad būtų išvengiama tokios pabaigos, paklausėme Lino Kmieliausko.
– Ką žinoti prieš investuojant į kriptovaliutas? Ar galima išskirti pagrindinius akcentus investavimo naujokams?
