TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Modesto Kaseliausko karjera Valstybinėje mokesčių inspekcijoje baigiasi – Rimantas Šadžius jo antrai kadencijai nesiūlys

Rimantas Šadžius ir Modestas Kaseliauskas
BFL/15min fotomontažas / Rimantas Šadžius ir Modestas Kaseliauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vadovaudamasis Vyriausybės įstatymo nuostatomis, finansų ministras Rimantas Šadžius antrai ketverių metų kadencijai nesiūlo skirti Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko (VMI) Modesto Kaseliausko ir Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos (VDTAT) direktoriaus Vaclovo Juknevičiaus.

Pagal Vyriausybės įstatymo nuostatas, įstaigos prie ministerijos vadovą ketverių metų kadencijai Valstybės tarnybos įstatymo nustatyta tvarka priima į pareigas ir atleidžia iš jų atitinkamos srities valdymo ministras.

Ketverių metų kadencija įteisinta 2010 m. liepos 1 d., įsigaliojus Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimams. Nuo tos datos iki tol į pareigas neterminuotai priimtiems įstaigų prie ministerijų vadovams buvo nustatytas laikotarpis eiti pareigas iki 2014 m. birželio 30 d.

Finansų ministras pasinaudojo Vyriausybės įstatymo suteikta teise ministrams savo nuožiūra nuspręsti, ar skirti įstaigos prie ministerijos vadovą eiti tas pačias pareigas antrą kadenciją iš eilės.

Kaip teigiama Finansų ministerijos pranešime spaudai, ilgai savo pareigas ėjusių vadovų neskyrimas toliau vadovauti įstaigoms susijęs su poreikiu „naujomis idėjomis ir nauja energija suaktyvinti VMI ir VTDAT veiklą“. Esą net ir geriausiai dirbančių įstaigų vadovų rotacija yra sveikas reiškinys, suteikiantis galimybę atsinaujinti, taikyti dar efektyvesnius veiklos metodus.

VMI laukia intensyvus laikotarpis, diegiant išmaniąsias mokesčių administravimo technologijas, naujasis vadovas turės veikti ryžtingai, siūlydamas kitas mokesčių administravimą gerinančias priemones ir siekdamas jas įgyvendinti.

VMI viršininkas Modestas Kaseliauskas į šias pareigas priimtas nuo 2005 m. spalio 4 d., VDTAT direktorius Vaclovas Juknevičius paskirtas nuo 1995 m. rugpjūčio 28 d.

Nauji minėtųjų įstaigų vadovai ketverių metų kadencijai bus atrinkti konkurso būdu. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką