Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nafta ir toliau pinga

Naftos gavybos platforma
Photos.com / Naftos gavybos platforma
Šaltinis: verslosavaite.lt
0
A A

Pirmadienį prekybos Europoje metu naftos barelio kaina smuktelėjo daugiau nei 1 proc. ir neviršijo 36 JAV dolerių ribos.

Daugiausia naftos pigimui įtakos turėjo paliaubos Artimuosiuose Rytuose bei tai, kad Rusija ir Ukraina išsprendė dujų konfliktą.

Prekyba pirmadienį turėtų būti vangi, nes Jungtinėse Valstijose minima Martino Liuterio Kingo diena.

Vasario pristatymo termino ateities sandorių, kurie baigiami sudaryti antradienį, nafta atpigo 60 centų iki 35,91 JAV dolerio. Kovo pristatymo termino ateities sandorių „Brent" naftos kaina sumažėjo 57 centais iki 46 JAV dolerių.

Pirmadienio naktis Gazos ruože buvo rami – tiek Izraelis, tiek „Hamas" laikėsi nuo sekmadienio vidurdienio įsigaliojusių paliaubų.

Pasak vietos šaltinių, Izraelio kariuomenė „laipsniškai" traukėsi iš Gazos. Armijos vadovybė patvirtino, kad daliniai palieka Gazos miesto rajoną, bet yra pasirengę tučtuojau imtis atitinkamų žygių, jei būtų pastebėta kokių nors kitos pusės veiksmų.

Rusija ir Ukraina ketina jau pirmadienį pasirašyti naują sutartį dėl dujų tiekimo ir  rusiškos gamtinės dujos iškart vėl turėtų pradėti tekėti į Europą.

Ukrainos Vyriausybės vadovė Julija Tymošenko ir Rusijos premjeras Vladimiras Putinas asmeniškai dalyvaus naujos sutarties pasirašymo ceremonijoje Maskvoje.

verslosavaite.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką