Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujuoju Investicijų valdymo įmonių asociacijos prezidentu tapo Š.Ruzgys

Šaltinis: 15min
0
A A

Investicijų valdymo įmonių asociacijos narių metinis susirinkimas aptaręs praėjusių metų veiklos rezultatus bei patvirtinęs asociacijos veiklos kryptis 2010 m., naujuoju asociacijos prezidentu išrinko Šarūną Ruzgį.

Šiose pareigose jis pakeis septynerius metus asociacijai vadovavusį Saulių Racevičių. 37 metų amžiaus Š.Ruzgys yra „DnB NORD investicijų valdymas“ bendrovės direktorius, teigiama pranešime spaudai.

„Asociacija jungia įvairaus profilio investicijų valdytojus – antros ir trečios pakopos pensijų fondų, skirtingų tipų investicinių fondų valdymo, klientų portfelių valdymo ir konsultavimo paslaugų įmones. Tačiau visus asociacijos narius vienija ir bendras tikslas – siekti didesnio tarpusavio supratimo tarp visų sistemos dalyvių – pačių narių, valstybės ir svarbiausia, klientų. Vieni pirmųjų uždavinių bus dar glaudesnių ryšių tarp šių interesų grupių užtikrinimas, geros praktikos gairių įgyvendinimas. Turime aiškiau suprasti, kad tik aktyviai vystomos kompetencijos veda prie tinkamai valdomų investicijų, o tai didžia dalimi prisideda prie valstybės ir jos piliečių gerovės kūrimo“, – sakė Š.Ruzgys.

Investicijų valdymo įmonių asociacijos (IVĮA) nariai padėkojo S.Racevičiui už jo darbą vadovaujant asociacijai. Jis ir toliau aktyviai dalyvaus asociacijos veikloje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Investicijos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką