Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Ne visi Seimo nariai patenkinti parlamentinei veiklai skirtų lėšų dydžiu

Šiemet dauguma Seimo narių parlamentinei veiklai skirtas lėšas išleido beveik iki lito, teigia Etikos ir procedūrų komisijos vadovas. Pasak jo, vis dar didžiausias sumas parlamentarai išleidžia transportui. Kai kurie parlamentarai teigia, kad dabar skiriamos lėšos parlamentinei veiklai yra per mažos.
Pinigai
Pinigai / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.

Dabar Seimo nariai kas mėnesį parlamentinei veiklai gauna daugiau nei 2200 litų. Parlamentas dar vieneriems metams pratęsė šią sumą, kuri normaliomis sąlygomis turėtų siekti 3830 litų.  

„Kartais kyla įtarimų ir abejonių, ir klausiam papildomos informacijos dėl atskirų atvejų, kai perkama daug gėlių ar suvenyrų. Pasitaiko atvejų, kai knygos kai kam pakiša koją. Knygas gali dovanoti bendrąja tvarka, kaip nustatyta valdyboje, bet negali mokykloms duoti kaip labdaros ir sakyti, kad čia – dovana“, –  kelis neleistinus atvejus pateikia Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Valentinas Stundys.

Pasak jo, dauguma Seimo narių išleidžia visas skirtas lėšas. Kai kurie įsitikinę, kad pinigų parlamentinei veiklai reikėtų kelis kartus daugiau. Į Seimą išrinkti ne sostinėjeSeimo nariai svarsto, kad jie turėtų gauti daugiau nei Vilniuje išrinkti Seimo nariai.

„Jeigu tu dirbi taip, kaip reikalauja Konstitucija, aišku, tų išlaidų parlamentinei veiklai nepakanka", – sako Seimo Darbo partijos frakcijos narys Mečislovas Zasčiurinskas.

Už išmokų paskirstymą, atsižvelgiant į gyvenamąją vietą pasisako ir Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Kęstas Komskis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką