Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 10d. 09:41

Neelektrifikuotose sodybose elektra bus įvesta nemokamai

Elektros laidai
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Elektros laidai

Akcinė bendrovė VST, siekdama užtikrinti kokybišką elektros energijos tiekimą visiems klientams bei įgyvendindama į klientus orientuotą bendrovės strategiją, parengs techninius projektus dėl elektros įrenginių prijungimo prie akcinės bendrovės “VST“ skirstomųjų elektros tinklų 30 neelektrifikuotų sodybų Vakarų Lietuvos teritorijoje. Sodybų savininkams, kurių sodybos atitinka numatytus kriterijus, tai nieko nekainuos.

Akcinė bendrovė VST pateikė 30 paraiškų dėl techninių projektų parengimo neelektrifikuotų sodybų prijungimo prie akcinės bendrovės „VST“ skirstomųjų tinklų finansavimo. Sodybų elektrifikavimo projektavimo darbai bus finansuojami iš Nacionalinės energetikos strategijos įgyvendinimo programos lėšų, tam iš valstybės biudžeto numatyta skirti iki 2 mln. litų.

Neelektrifikuotos sodybos elektros įrenginių prijungimo paslauga yra nemokama, kai įrenginiai prijungiami pagal neelektrifikuotų sodybų ar kaimų elektrifikavimo projektą, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Šiuo projektu galės pasinaudoti neelektrifikuotų sodybų savininkai, kurių sodybos, pastatytos iki 1990 m. kovo 11 dienos, kuriose nuolat gyvena žmonės, savo gyvenamą vietą deklaravę šiose sodybose. Daugiausiai tokių sodybų, akcinės bendrovės VST aptarnaujamoje teritorijoje yra Kauno ir Šiaulių regionuose.

Ministerijai pateiktosios paraiškos bus svarstomos VĮ „Energetikos agentūra“. Ten bus vertinamas jų atitikimas keliamiems reikalavimams, neelektrifikuotų sodybų prijungimo prie akcinės bendrovės VST elektros tinklų projektų parengimo finansavimui gauti.

„Bendrovės kertinė nuostata – klientai mums svarbiausi – yra ne deklaruojama, bet realiai įgyvendinama bendrovės strategija. Mes dirbame tam, kad elektros energija kokybiškai ir patikimai pasiektų kiekvienus namus. Siekiant užtikrinti sklandų ir operatyvų šio projekto įgyvendinimą, šiuo metu yra rengiami techniniai projektai dėl elektros įrenginių prijungimo prie akcinės bendrovės VST skirstomųjų elektros tinklų trisdešimčiai neelektrifikuotų sodybų, numatytų pateiktoje paraiškoje. Darbai vyksta sparčiai ir šie projektai bus pabaigti dar iki Naujųjų metų“, – sako Rytis Borkys, akcinės bendrovės VST elektros tinklo tarnybos direktorius..

Akcinė bendrovė VST nuosekliai investuoja į paslaugų kokybės gerinimą – elektros ūkio atnaujinimą ir modernizavimą. Pernai metais Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių regionuose bendrovė investavo 144,4 milijonų litų.

Temos: 1 Pinigai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką