Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 25d. 10:35

Neilas Cooperis: „Snoro“ kreditorių skundai kenkia jiems patiems

Neilas Cooperis
Eltos nuotr. / Neilas Cooperis

Kaip buvo pranešta anksčiau, BAB banko „Snoras“ bankroto administratorius siūlė surengti kreditorių susirinkimą 2012 metų balandžio 30 dieną arba anksčiau, kaip nurodė Vilniaus apygardos teismas.

Tačiau iki balandžio pabaigos kreditorių susirinkimas nebus sušauktas kaip buvo tikėtasi, kadangi daugiau nei 300 asmenų pateikę skundus teismui.

Šios kreditorių apeliacijos yra pateiktos dėl įvairių klausimų, įskaitant VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas” poziciją dėl kreditorių eiliškumo ir ginčus dėl atskirų reikalavimų.

“Aš suprantu, kad kiekvienas kreditorius turi teisę pateikti apeliaciją Teismo sprendimui, tačiau šios aplinkybės  mums iki šiol neleidžia surengti kreditorių susirinkimo šį mėnesį. Aš busiu nusivylęs, jeigu mums teks tai dar atidėlioti dėl kitų kreditorių veiksmų”, – komentuodamas susidariusią situaciją dėl vėluojančio kreditorių susirinkimo, sakė bankroto administratorius Neilas Kuperis.

Kreditorių komitetas gali būti išrinktas tik kreditorių susirinkimo metu. Pagal Lietuvos Respublikos bankroto įstatymus, tam tikrų svarbių sprendimų negalima priimti be kreditorių komiteto patvirtinimo.

Šie svarbūs sprendimai susiję sprendžiant BAB banko „Snoras” turto pardavimą, kaip antai, mažmeninės bankininkystės platformą, „Snoro lizingą“, „Finastą“.

“Kuomet įmonei paskelbiamas bankrotas, būtina kaip įmanoma greičiau apsaugoti ir parduoti esantį turtą. Užsitęsę tokie procesai gali lemti galimai geriausios turto pardavimo kainos užtikrinimo galimybės praradimą kreditorių atžvilgiu. Kuo ilgiau užtruks kreditorių komiteto formavimas, tuo blogiau gali būti kreditoriams,” – teigė N. Kuperis. “Aš ir mano komanda yra pritaikiusi apsaugos priemones nuosavybei 19-oje valstybių, įskaitant turtą ir automobilius. Mes pateiksime naujausią finansinę ataskaitą prieš pat kreditorių susirinkimą, ir ji bus pateikiama visiems kreditoriams.“ 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką