Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 12d. 08:54

Nemažai profesionalių investuotojų išreiškė susidomėjimą „Snoro“ turtu

„Snoras“ logotipas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Snoro“ logotipas

Banko „Snoras“ laikinasis administratorius buvo įpareigotas įvertinti banko dalies turto pardavimo galimybes.

Jo darbą perėmęs bankroto administratorius jau atliko kai kurių banko verslų ar dukterinių įmonių pardavimo analizę ir pradėjo „Snoro“ mažmeninės bankininkystės platformos, „Snoro lizingo“ bei investicijų ir turto valdymo bendrovės „Finasta“ galimo pardavimo procesą.

Bankroto administratoriaus komanda susisiekė su daugiau nei 80 skirtingų investuotojų, pradedant vietiniais, regioniniais, baigiant pasaulinio lygio bankais bei privataus kapitalo investuotojais. Nemaža jų dalis jau išreiškė susidomėjimą banko „Snoras“ turtu, todėl bankroto administratorius toliau tęsia diskusijas su potencialiais pirkėjais.

Šiuo metu inicijuotas dukterinės įmonės „Finasta“ ir buvusios banko „Snoras“ mažmeninės bankininkystės platformos galimo pardavimo procesas. Pastarajai priklauso „Snoro lizingas“ ir klientų aptarnavimo tinklas visoje šalyje, įskaitant banko skyrius, bankomatus, programinę įrangą, įrenginius, sutartis ir žmogiškąjį kapitalą.

Investuotojams siūloma įsigyti banko „Snoras“ mažmeninės bankininkystės platformos dalis. Iki bankroto tai buvo didžiausias mažmeninių finansinių paslaugų tinklas Lietuvoje, kuriam priklausė per 250 klientų aptarnavimo padalinių. Bendra klientų indėlių suma siekė maždaug 6 mlrd. litų.

Dukterinė įmonė „Snoro lizingas“ funkcionuoja normaliai, motininės įmonės bankrotas tiesiogiai jos nepaveikė. Lietuvoje „Snoro lizingas“ yra viena iš didžiausių vartojimo finansavimo paslaugų teikėjų.

Dukterinių įmonių grupė „Finasta“ užsiima turto valdymo, rinkų bei korporatyvinės bankininkystės veikla ir yra viena pagrindinių turto valdymo rinkos žaidėjų tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje. Bendrovė funkcionuoja normaliai, motininės įmonės bankrotas tiesiogiai jos nepaveikė. „Finasta“ gali būti lengvai ir greitai atskirta, tai atlikti padės ir esama jos valdyba.

Abiejų šių įmonių galimo pardavimo procesas jau prasidėjo. Neįpareigojantys pasiūlymai priimami iki sausio 29 d. Pirmąją vasario savaitę pasirodys potencialių pirkėjų sąrašas, o paskui bus galima susipažinti su duomenimis apie įmonę ir jos valdymą. Tikimasi, kad neįpareigojantys pasiūlymai dėl pardavimo bus pasirašyti 2012 m. kovo mėnesį.

Bankroto administratoriaus komanda kol kas negali tiksliai įvardinti kito numatomo realizuoti banko „Snoras“ turto, tačiau jo pardavimo procesai greičiausiai bus inicijuoti dar 2012 m. pirmajame ketvirtyje ir bus tęsiami antrajame ketvirtyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Maistas

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką