Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 11d. 13:50

Internete – nemokama informacija apie vidutines automobilių rinkos kainas

Automobiliai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Automobiliai
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) primena, kad nemokamai sužinoti vidutines automobilių rinkos kainas, kurias mokesčių mokėtojai galės naudoti apskaičiuodami pajamų natūra apmokestinimą, galima apsilankius institucijos interneto tinklalapyje vmi.lt.

VšĮ „Emprekis“ duomenų bazė, išsprendus technines problemas, pasiekiama visiems mokesčių mokėtojams, teigiama Valstybinė mokesčių inspekcijos pranešime spaudai.

Galimybė naudotis informacija apie vidutines automobilių rinkos kainas, buvo sudaryta VMI prie FM ir VšĮ „Emprekis“ pasirašius bendradarbiavimo sutartį. Ši paslauga mokesčių administratoriui teikiama nemokamai. Ja nemokamai gali naudotis visi mokesčių mokėtojai, jei į duomenų bazę patenka per VMI interneto puslapyje esančią nuorodą.

VMI primena, kad paskelbus prieigą prie informacijos ir sulaukus didelio paslauga susidomėjusių lankytojų srauto, ne dėl VMI kaltės informacija laikinai buvo nepasiekiama.

VMI primena, kad remdamiesi duomenų bazėje skelbiamomis vidutinėmis automobilių rinkos kainomis, mokesčių mokėtojai gali naudotis apskaičiuodami pajamų natūra apmokestinimą. Ši informacija yra rekomendacinio pobūdžio ir nėra privaloma. Mokesčių mokėtojai turi teisę ir kitais būdais apskaičiuoti vidutines automobilių rinkos kainas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką