2024-10-10 12:42

„Noewe“ grupės vadovė – U.Gruodienė

Integruotų verslo paslaugų grupei „Noewe“ (buvusiai „Lewben“) vadovauja Ugnė Gruodienė. Kaip grupės vykdomoji partnerė ji bus atsakinga už organizacijos plėtrą, ketvirtadienį pranešė grupė.
„Noewe“ nuotr.
„Noewe“ nuotr.
Temos: 1 Verslas

Anot jos, grupės įkūrėja ir vadovė Rita Kavaliauskienė veiklą „Noewe“ tęs kaip gerovės valdymo paslaugų direktorė ir kartu su verslininku Viliumi Kavaliausku įgyvendins verslo projektus užsienyje.

U.Gruodienė anksčiau vadovavo slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninei Trakuose „Addere Care“ (buvęs „Trasalis“), dirbo logistikos bendrovių „Thermo-Transit Danmark“ ir „Girteka Logistics“ valdybose, taip pat yra įgijusi advokatės patirties.

2009 metais įkurta „Noewe“ grupė teikia teisės, finansų ir apskaitos, įmonių valdymo ir administravimo paslaugas bei gerovės valdymo konsultacijas.

„Noewe“ grupės, jungiančios įmones „Noewe“, „Noewe Legal“, „Nordgain“ ir „Strategy Labs“, konsoliduotos aštuonių šių metų mėnesių pajamos siekė 7,5 mln. eurų, o pelnas prieš mokesčius, palūkanas ir amortizavimą (EBITDA) – 1 mln. eurų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą