Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Nuo sausio mažėja elektros kaina

Elektros kaina vartotojams nuo sausio mažėja beveik 0,9 euro cento (beveik 3 lietuviškais centais). Namų ūkis per mėnesį sutaupys vidutiniškai apie 1,2 euro (4,1 lito).
Aukštos įtampos laidai
Aukštos įtampos laidai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Lesto“ atstovas Martynas Burba BNS teigė, kad gyventojai už elektrą, sunaudotą 2014 metais, turi atsiskaityti iki gruodžio 31-osios galiojusiais tarifais, o už elektrą, suvartotą po sausio 1-osios – naujais.

„Atsiskaitant už gruodžio mėnesio elektrą, mokėti reikia senosiomis kainomis, o už nuo sausio suvartotą elektrą reikia sumokėti naujai įsigaliojusiais tarifais“, – BNS sakė M.Burba.

Jis atkreipė dėmesį, kad gyventojai, mokėdami už elektrą internetu, sumas turi nurodyti eurais, o mokėdami grynaisiais, iki sausio 15 dienos tai gali padaryti ir eurais, ir litais.

Standartinis vienos laiko zonos elektros tarifas gyventojams nuo sausio 1-osios sieks 12,9 euro cento (44,5 lito cento) už kilovatvalandę, o elektrinių viryklių savininkams – 12,7 cento (43,9 cento).

Dviejų laiko zonų dienos tarifas sieks 14,1 cento (48,7 cento), nakties – 10,1 cento (34,9 cento), elektrinių viryklių naudotojams – atitinkamai 13,9 cento (48 centus) ir 10 centų (34,5 cento).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius